Центр косметології обличчя та тіла, естетичної медицини

№1 Косметолог на Позняках

img 6294

Рідко, коли в житті ми досягаємо будь-якої бажаної мети використовуючи лише один спосіб. Зазвичай, потрібні варіації, залежно від зміни обставин, комбінації для посилення ефекту і коригування. Так і в послузі косметології косметолог на Позняках застосовує індивідуальний підхід і комплексність вирішення проблеми клієнта.

  1. Досягти, наприклад, антивікового ефекту, використовуючи тільки класичний масаж, неможливо. Тому що механізм старіння комплексний. Це і сповільнення обмінних процесів у шкірі, і зменшення структурних одиниць шкіри, таких, як колаген та еластин, і атрофія м’язів, і втрата вологи тощо. Тобто ми маємо розуміти, щоб омолодити обличчя нам необхідно коригувати всі прояви старіння в комплексі. Тому тільки одним масажем тут не обійтися.

2. Щодо масажних технік, то косметологиня на Позняках салону “Райський птах” підбирає масажі, які будуть по черзі впливати на шкіру і на м’язи обличчя. Серед масажних технік, що впливають на шкіру, можна виділити класичний і лімфодренажний масаж.
Лімфодренажний масаж виводить надлишки рідини з тканини, знімає набряклість, проводить детоксикацію шкіри, покращує контур і овал обличчя. Класичний масаж розгладить дрібні зморшки, підвищить тургор і еластичність шкіри, поліпшить процеси мікроциркуляції, трофіку і живлення шкіри. Такі масажі можна робити 2-3 рази на тиждень, курсом від 10 процедур.

3. Важливо, що косметолог на Позняках володіє унікальним авторським моделювальним масажем, який розроблений у співавторстві нашими фахівцями.
У цьому масажі наші косметологи на Позняках з’єднали і втілили свій накопичений за роки роботи в галузі косметології вагомий багаж досвіду і знань. Моделюючий масаж обличчя, шиї та декольте акцентовано на зону очей. Саме там з’являються перші зморшки. Це пов’язано з особливостями будови шкіри в періорбітальній зоні. Ця ділянка обличчя має дуже тонку шкіру, яка схильна до старіння. Курс цього масажу скорочує мімічні зморшки, усуває темні кола під очима, видаляє продукти обміну, посилює потік лімфи і крові, робить погляд молодим і розкритим.

4. Гарний омолоджувальний ефект має також хіромасаж обличчя, майстерно виконаний косметологом на Позняках у салоні “Райський птах”. Хіроhttps://raiptiza.com.ua/kosmetologija-lica/hiromassazh-lica/масаж стимулює клітинний обмін, посилює лімфатичний і венозний дренаж, повертає тонус м’язам і еластичність шкірі. Впливає на центри задоволення, має розслаблювальний ефект, робить наш організм менш сприйнятливим до стресів.

5. Обираючи масаж для м’язів обличчя, косметолог на Позняках зупинить свій вибір, звичайно ж, на “Джимі”.
Не дарма ж цей масаж вважають альтернативою хірургічній пластиці обличчя. І результати наших клієнтів не перестають нас дивувати. Помітне й очевидне зміцнення м’язів обличчя та уповільнення м’язової атрофії, з’являється і довгий час зберігається чіткий контур обличчя, радує відсутність другого підборіддя.

Запишись на послугу

Фахівці

наша команда

Ткаченко Альона Миколаївна

Ткаченко Альона Миколаївна

Адміністратор Центру косметології обличчя та тіла, естетичної медицини “Райський птах” Має досвід роботи в індустрії краси 5 років. Пройшла курси…
Ганущак Валерія Іванівна

Ганущак Валерія Іванівна

косметолог, викладач Академії “Партнер+” Має вищу освіту – Національний університет харчових технологій (біотехнолог) та спеціальне “Косметолог-естетист. Експерт-рівень” (Академія професійної освіти…
Онищенко Алла Петрівна

Онищенко Алла Петрівна

генеральний директор Академії «Партнер Плюс» та мережі центрів косметології обличчя та тіла, естетичної медицини «Райський птах» м. Київ, коуч, бізнес-тренер…
Шендрик Ольга Володимирівна

Шендрик Ольга Володимирівна

генеральний директор Академії «Партнер Плюс» та мережі центрів косметології обличчя та тіла, естетичної медицини «Райський птах» м. Київ, бізнес-тренер, консультант…