Центр косметології обличчя та тіла, естетичної медицини

Мезонитки (Тредліфтинг)

Популярна процедура тредліфтингу або підтяжки обличчя біодеградуючими мезонитками дозволяє клієнту отримати максимально швидкий ефект омолодження. Перші результати видно вже на третій день після процедури, а остаточний ефект настає після закінчення місяця.

6

Як виглядає процедура постановки мезониток?

Перш за все, фахівець разом з пацієнтом визначають зони корекції змін, адже від цього залежить довжина, товщина і конфігурація ниток. Чим тонша шкіра, наприклад, зона навколо очей, тим тонші і коротші необхідні нитки. І навпаки, чим товще шкіра в зонах депресії, тим товщі нитки потрібні для корекції. Для ліфтингу масивних шкірних депресій необхідні подвійні, спіральні або з насічками нитки.

Мезонитки складаються з матеріалу, який через 8–10 місяців розпадається на абсолютно дружні для нас вуглекислий газ і воду. У місцях постановки залишається утворений навколо ниток колаген та еластин, який підвищує пружність шкіри. Для входу в шкіру необхідний лише один прокол голкою. Після введення голки уздовж шкіри, сама голка витягується з шкіри, а нитка залишається в шкірі. За одну процедуру на одну зону фахівець ставить від 10 до 20 ниток.

І дозвольте вас запевнити, що це, по-перше, не відніме у вас багато часу (максимум 30–40 хвилин), а по-друге, ця процедура одна з найменш болючих в ін’єкційній косметології.

Зони введення ниток, методика Full face:

1. Лоб

У цю зону мезонитки вводяться з метою підняти брови, нівелювати нависання верхньої повіки.

2. Зона навколо очей

Після постановки ниток в периорбітальній зоні нівелюються зморшки навколо очей, зміцнюються шкірні покриви і, як результат, йде в’ялість і синці під очима, які раніш були видимі через стоншування тканин і просвічування крізь них круглого м’яза очей і венозних судин.

3. Середня третина обличчя («бульдожі» щічки і носогубні зморшки)

У цю зону зазвичай ставлять найдовші і товсті нитки для того, щоб досягти потужної підтяжки важких провислих тканин. Постановка ниток в різних напрямках на різній глибині сприяє повному розгладженню носогубних заломів і досягненню ефекту «мінус 5–7 років».

4. Нижня третина і зона підборіддя

Тредліфтинг цієї зони коригує зморшки-маріонетки, «брилі» і прибирає друге підборіддя. Після проведення ліфтингу мезонитками, обличчя набуває чіткий овал і контур.

5. Шия і декольте

Після процедури тредліфтингу зони шиї і декольте шкіра отримує пружність, усувається в’ялість і атонічність, розгладжуються заломи і зморшки на шиї, які утворюються внаслідок неправильного положення голови під час сну і нахилу голови вниз під час ходьби.

6. Тіло

Мезонитки забезпечують потужний ліфтинг внутрішньої сторони плеча, підсідничної зони, зони над колінами, живота, внутрішньої поверхні стегна.

Показання для проведення процедури тредліфтингу:

– нависання верхньої повіки;

– зморшки навколо очей;

– в’ялість шкіри під очима;

– носогубні складки;

– нависання «брилів»;

– зморшки-маріонетки;

– наявність другого підборіддя;

– в’ялість і атонічна шкіра шиї та декольте;

– відсутність тургору окремих частин тіла (внутрішня поверхня плеча, стегон, живота, провисання в підсідничній зоні, зоні над колінами). Курс: однієї процедури постановки мезониток достатньо на

Запишись на послугу

Фахівці

наша команда

Ткаченко Альона Миколаївна

Ткаченко Альона Миколаївна

Адміністратор Центру косметології обличчя та тіла, естетичної медицини “Райський птах” Має досвід роботи в індустрії краси 5 років. Пройшла курси…
Ганущак Валерія Іванівна

Ганущак Валерія Іванівна

косметолог, викладач Академії “Партнер+” Має вищу освіту – Національний університет харчових технологій (біотехнолог) та спеціальне “Косметолог-естетист. Експерт-рівень” (Академія професійної освіти…
Онищенко Алла Петрівна

Онищенко Алла Петрівна

генеральний директор Академії «Партнер Плюс» та мережі центрів косметології обличчя та тіла, естетичної медицини «Райський птах» м. Київ, коуч, бізнес-тренер…
Шендрик Ольга Володимирівна

Шендрик Ольга Володимирівна

генеральний директор Академії «Партнер Плюс» та мережі центрів косметології обличчя та тіла, естетичної медицини «Райський птах» м. Київ, бізнес-тренер, консультант…