Центр косметології обличчя та тіла, естетичної медицини

Пресотерапія

img 8913

Травми та захворювання суглобів, хребта, ССС, опорно-рухового апарату супроводжуються набряками навколишніх тканин. Це завдає постійного болю та перешкоджає виведенню токсинів та продуктів розпаду в пошкодженій ділянці. При наявності показань та відсутності протипоказань реабілітологи салонів «Райський птах» призначають в планах комплексного відновлення пресотерапію як протинабряковий  та протизапальний метод.

Апаратний лімфодренаж – пресотерапія – це метод впливу  дозованим вакуумом на організм людини, який діє на шкіру, м’язи, глибокі лімфатичні та венозні судини.
Процедуру призначають курсом до 12 процедур, 2-3 рази на тиждень.

Ефект пацієнт відчуває уже після першої процедури. Результат покращується від процедури до процедури і закріплюється під кінець курсу.

Показання для проведення пресотерапії:

 • посттравматичні та післяопераційні набряки;
 • порушення циркуляції лімфи;
 • хронічна венозна недостатність;
 • низький тонус м’язів і шкіри;
 • профілактика венозної хвороби;
 • недостатній тонус м’язів і шкіри;
 • хвороби суглобів
 • травми головного мозку

  Як відбувається процедура пресотерапії?
  Для кожної процедури пацієнту видається одноразовий аксесуар – штани та сорочка з нетканного матеріалу.

  Потім пацієнта поміщають в, так званий, костюм для пресотерапії, що складається з високих чоботів для ніг, що доходять до пахової області, поясу для сідниць, попереку та живота, манжетів для рук.

  В залежності від проблем пацієнта та завдань фізичного відновлення  перед процедурою виставляються параметри вакууму на дисплеї.

  Для ефективного виведення рідини з тканин та покращення роботи глибоких лімфатичних та венозних судин застосовують почергове нагнітання вакууму в елементи костюму. Таким чином прискорюється виведення продуктів розпаду, детоксикація тканин, усунення набряків.

Запишись на послугу

Фахівці

наша команда

Ткаченко Альона Миколаївна

Ткаченко Альона Миколаївна

Адміністратор Центру косметології обличчя та тіла, естетичної медицини “Райський птах” Має досвід роботи в індустрії краси 5 років. Пройшла курси…
Ганущак Валерія Іванівна

Ганущак Валерія Іванівна

косметолог, викладач Академії “Партнер+” Має вищу освіту – Національний університет харчових технологій (біотехнолог) та спеціальне “Косметолог-естетист. Експерт-рівень” (Академія професійної освіти…
Онищенко Алла Петрівна

Онищенко Алла Петрівна

генеральний директор Академії «Партнер Плюс» та мережі центрів косметології обличчя та тіла, естетичної медицини «Райський птах» м. Київ, коуч, бізнес-тренер…
Шендрик Ольга Володимирівна

Шендрик Ольга Володимирівна

генеральний директор Академії «Партнер Плюс» та мережі центрів косметології обличчя та тіла, естетичної медицини «Райський птах» м. Київ, бізнес-тренер, консультант…