Центр косметології обличчя та тіла, естетичної медицини

Кінезіологія і м’язеве тейпування

Поряд із традиційними мануальними масажними методиками лікування захворювань опорно-рухового апарату та нервової системи кінезіологи Київ центрів естетичної косметології обличчя та тіла, естетичної медицини «Райський птах» використовують кінезіологію як метод діагностики та зцілення захворювання.

img 6068

Кінезіологія – це наука про м’язи та їх рух. Усі м’язи тіла переплетені в анатомічні ланцюги. Дисфункція однієї ланки (м’яза) призводить до больового синдрому або змін функціонування інших м’язів. Причина болю у тому чи іншому ділянці тіла зазвичай прихована у іншому місці. Біль – це компенсаторна реакція організму на причину.

Наприклад, біль, що тягне, по всій або частково задній поверхні стегна і гомілки, а також неправильне формування постави в поперековому відділі, лордоз, криється в дисфункції підошовної фасції. Після розблокування якої проходять больові відчуття по задній поверхні нижньої кінцівки, а також покращується постава.

Кінезіологія набуває ще більшої ваги з розумінням того, що кожен орган людського тіла має свою проекцію в м’язи. Наприклад, до фахівця нашого центру звернувся клієнт зі скаргами на дисфункцію тонкого кишківника. Після м’язового мануального тесту кінезіолог пропрацював м’яз розгинач вказівного пальця, де проходить меридіан тонкого кишечника. Вже вдома наш пацієнт відзначив покращення роботи тонкого кишечника, а після курсу процедур ця проблема більше його не турбує.

img 9560 1

Як мовилося раніше, для діагностики кінезіологи Київ використовують мануальний м’язовий тест. Можливо, в це нелегко повірити, але м’язовий тест працює з такою ж точністю як лабораторний аналіз.

Що може показати м’язовий тест?

  •  дисфункцію у роботі відділів головного мозку;
  •  загальний психоемоційний стан;
  • запальні процеси в організмі;
  •  порушення обміну речовин;
  •  збої у роботі внутрішніх органів прокуратури та систем;
  •  дисфункції у роботі м’язової системи;
  •  грижі та протрузії у хребті, навіть на етапі їх зародження;
  • порушення лімфотоку

Як відбувається м’язове тестування?

Це мануальний метод під час якого масажист чинить тиск на м’яз, чекаючи відповіді від нервової системи на опір, після отримання відповіді кінезіолог прикладає більше зусиль. Якщо м’яз слабшає – це говорить про дисфункцію, як самого м’яза, так і можливу проблему в органі, з яким вона пов’язана.

Для лікування фахівці салонів краси Позняки, Лівобережна «Райська птиця» використовують різні методи, такі як: мануальний масаж, краніосакральну терапію, постізометричну релаксацію, міореліз, тейпування м’язів.

img 6075

Кінезіотейпування м’язів

Це метод фіксації одного або групи м’язів за допомогою еластичної стрічки. Її надійну фіксацію до 5-7 днів забезпечує медичний гіпоалергенний клей. Тейп настільки добре фіксується на тілі, що з ним можна приймати душ, виконувати будь-які фізичні навантаження, займатися фітнесом та спортом. Кінезіотейпування може застосовуватися в оздоровчих цілях для підтримки правильного функціонування м’язів, а також програм корекції фігури. При різних естетичних проблемах застосовують дренажне, структуруюче, ліфтингове або антигравіаційне тейпування.

Запишись на послугу

Фахівці

наша команда

Ткаченко Альона Миколаївна

Ткаченко Альона Миколаївна

Адміністратор Центру косметології обличчя та тіла, естетичної медицини “Райський птах” Має досвід роботи в індустрії краси 5 років. Пройшла курси…
Ганущак Валерія Іванівна

Ганущак Валерія Іванівна

косметолог, викладач Академії “Партнер+” Має вищу освіту – Національний університет харчових технологій (біотехнолог) та спеціальне “Косметолог-естетист. Експерт-рівень” (Академія професійної освіти…
Онищенко Алла Петрівна

Онищенко Алла Петрівна

генеральний директор Академії «Партнер Плюс» та мережі центрів косметології обличчя та тіла, естетичної медицини «Райський птах» м. Київ, коуч, бізнес-тренер…
Шендрик Ольга Володимирівна

Шендрик Ольга Володимирівна

генеральний директор Академії «Партнер Плюс» та мережі центрів косметології обличчя та тіла, естетичної медицини «Райський птах» м. Київ, бізнес-тренер, консультант…