Центр косметології обличчя та тіла, естетичної медицини

Дарсонваль

photo 2024 05 20 16 25 30

Метод, що діє на організм слабким імпульсним перемінним струмом високої частоти

Місцева дарсонвалізація

Комфортна розслабляюча процедура, в ході якої на окремі ділянки тіла хворого діють слабким імпульсним перемінним током високої частоти та високої напруги.
Місцева дарсонвалізація стимулює протікання обмінних та трофіко-регенеративних процесів. Струми дарсонваля викликають рефлекторну гіперемію тканин, покращують регіональний (місцевий) кровоток, знижують тонус дрібних і середніх артерій.
Вплив дарсонваля має протизапальні властивості, зменшує або ж усуває болі в зоні запального процесу.
Дарсонваль усуває гіпоксію тканин, насичує їх киснем і поживними речовинами.

Основними ефектами дарсонвалізації є:

 • Активізація мікроциркуляції крові та лімфи
 • Зниження явищ застою лімфи
 • Виведення продуктів метаболізму в тканинах
 • Розсмоктування вогнищ запалення
 • Покращення кровотоку в тканинах і підвищення вмісту кисню в крові
 • Зменшення тонусу гладеньких м’язів
 • Розширення просвіту судин шкіри
 • Пригнічення чутливості та зменшення больових відчуттів

Дарсонвалізацію широко використовують в програмах відновлення при наявності показань:

 1. Проблеми та вади опорно-рухового апарату (ОРА)
 • Вади дитячої постави
 • Кіфоз
 • Сколіоз
 • Лордоз
 • Кругла спина
 • Кругло-ввігнута спина
 • Воронкоподібна грудина
 • Сутулість
 • Плоскостопість
 • Вальгус

На окремі ділянки тіла впливають током високої частоти та напруги імпульсного характеру за невеликої сили току. Використовуючи контактний метод, спеціаліст прикладає електрод безпосередньо до шкіри.
Так званий контактний метод викликає тихий розряд і пацієнт не відчуває жодних больових відчуттів.
Місцева дарсонвалізація покращує циркуляцію крові і лімфи, усуває наявні застійні явища та запалення. Дарсонвалізація збільшує просвіт судин, які наповнюються принесеними кров’ю киснем, мінералами та поживними елементами. Зі зворотним током кров видаляє з тканин продукти розпаду.
Дарсонвалізація прекрасно знімає перенапруження м’язів та больові відчуття, підвищують здатність м’язів до тривалої роботи, має релаксуючу та заспокійливу дію. Всі вище зазначені ефекти мають стійкий характер і пролонговану дію.

2. Відновлення після травм і хвороб ЦНС (травми хребта та спинного мозку, травми головного мозку інсульт)

Метод дарсонвалізації застосовують при відновленні після  травм спинного мозку локально з метою підвищення провідності закінчень нервів, відновлення і посилення іннервації м’язової тканини.
Під впливом імпульсного змінного струму високої частоти, високої напруги і малої сили розширюються просвіти периферичних капілярів і судин, що безперешкодно дає змогу крові наповнювати тканини киснем і поживними речовинами.
Покращення живлення м’язів позитивно впливає на відновлення рухової функції кінцівок.
Розряд електричного струму посилює працездатність м’язів, посилює трофічні та регенеративні процеси в зоні ураження.

photo 2024 05 20 16 25 30

3. Проблеми хребта (остеохондроз, грижі, протрузії, сколіоз)

Діючи на строго визначені ділянки м’язів електродом фахівець стимулює обмінні процеси в тканинах. Покращення мікроциркуляції, лімфотоку та обміну речовин. Завдяки цьому зникає запалення в тканинах, зменшується тонус м’язів, розслаблення та фізіологічне функціонування котрих, призводить до зменшення перкосів хребта, збільшення відстані між хребцями. Хребці перестають тиснути на нервові корінці, зникає біль, пацієнта перестає турбувати постійний дискомфорт та больові відчуття. Дарсонваль позитивно впливає на збільшення просвіту судин, через які прискорюється кровоток, живлення всіх структур шкіри, м’язів, нервів. Покращується провідність нервових імпульсів, іннервація м’язів. Процедури дарсонвалізації сприяють пролонгованому результату курсу відновлення при проблемах, пов’язаних з неправильним положенням хребта та функціонуванням м’язів шиї та спини.

photo 2024 05 20 16 25 47

4. Захворювання суглобів (артрити, артрози, бурсит, синовіт)

Дарсонвалізацію як метод фізіотерапії застосовують на всіх етапах реабілітації. Основними механізмами лікувальної дії дарсонвалізації при захворюваннях суглобів є нервово-рефлекторний і гуморальний.
Процедура дарсонвалізації позитивно впливає на перебіг процесів ЦНС, імунологічні процеси. Завдяки впливу дарсонвалізації пацієнт відчуває знеболюючий та протизапальний та гіпосенсибілізуючий ефект.
Дарсонваль активує загальгий і місцевий кровообіг, поліпшує мікроциркуляцію у суглобових тканинах, все це покращує окисно-відновні реакції і трофічні процеси у суглобах.


Запишись на послугу

Фахівці

наша команда

Ткаченко Альона Миколаївна

Ткаченко Альона Миколаївна

Адміністратор Центру косметології обличчя та тіла, естетичної медицини “Райський птах” Має досвід роботи в індустрії краси 5 років. Пройшла курси…
Ганущак Валерія Іванівна

Ганущак Валерія Іванівна

косметолог, викладач Академії “Партнер+” Має вищу освіту – Національний університет харчових технологій (біотехнолог) та спеціальне “Косметолог-естетист. Експерт-рівень” (Академія професійної освіти…
Онищенко Алла Петрівна

Онищенко Алла Петрівна

генеральний директор Академії «Партнер Плюс» та мережі центрів косметології обличчя та тіла, естетичної медицини «Райський птах» м. Київ, коуч, бізнес-тренер…
Шендрик Ольга Володимирівна

Шендрик Ольга Володимирівна

генеральний директор Академії «Партнер Плюс» та мережі центрів косметології обличчя та тіла, естетичної медицини «Райський птах» м. Київ, бізнес-тренер, консультант…