Центр косметології обличчя та тіла, естетичної медицини

Ботулінотерапія

Виглядати як після кругової підтяжки обличчя, не вдаючись до послуг пластичного хірурга?
Ви, звичайно ж, скажете, що це нереально. Ін’єкціоністи салонів «Райський птах» дадуть вам відповідь, що це можливо за допомогою введення ботулотоксину і методики full face!

botoks 3 2

Зморшки на обличчі формуються не тільки тому, що шкіра втрачає вологу, гіалуронову кислоту і структурні одиниці – колаген та еластин, що відповідають за її пружність, а ще й тому, що м’язи обличчя з роками набувають спазму і гіпертонусу. Такий не фізіологічний стан м’язів призводить до утворення зморшок, складок, а місцями і провисання шкіри, як наприклад, друге «індиче» підборіддя і нечіткий овал обличчя.

За допомогою препаратів, які містять ботулінотоксин – Ботокс і Диспорт, можна істотно вплинути на вікові зміни і поліпшити обличчя, зробити його риси гармонійними і м’якими, а контур чітким.

Найзвичнішою зоною введення ботокса є лоб і міжбрівна зона. Тут мішенню для ботокса служить лобовий м’яз, він формує горизонтальні зморшки чола, які неестетично проходять через весь лоб. На лобі також знаходиться м’яз, який піднімає і опускає брови. За допомогою правильного введення і вірного дозування ботокса косметолог формує красивий вигин брови, який не фіксується, як то кажуть, намертво, а зберігає естетичну рухливість.

У міжбрівній зоні за допомогою ін’єкцій ботокса розслабляються м’язи гордіїв «корругатори», а також носовий м’яз. У розслабленому стані ці м’язи не можуть утворити міжбрівну складку і зморшки «фе» у верхній частині.

Якщо спускатися нижче, лікар-ін’екціоніст салону краси «Райський птах» не обійде увагою зморшки навколо очей, сформовані круговим м’язом ока. У цій зоні формуються мімічні зморшки «гусячі лапки», які обумовлені скороченням м’язів, коли ми посміхаємося.

Робота ботулотоксином із середньою третиною обличчя полягає в розслабленні м’яза, який піднімає куточки рота, перенапруження цього м’яза утворює формування носогубної складки.

Тобто, прибрати носогубні складки можна не тільки за допомогою філерів (контурна пластика) і мезониток (тредліфтинг), а й за допомогою ін’єкцій ботулотоксину.

Нижня третина добре піддається корекції за допомогою ін’єкцій Ботокса і Диспорта.

Зараз трендом є звужене до низу обличчя і якщо від народження у вас інша форма  обличчя, і ніякі дієти і схуднення не дають бажаного результату, то введення ботулотоксину в жувальні м’язи призведуть до зменшення їх об’єму і зміни форми обличчя, а також пом’якшенню його рис.

У нижній третині також помітні зморшки маріонетки, сформовані перенапруженням м’яза, який опускає куточки рота. Розслаблення і знерухомлення цього м’яза допомагає згладити і нівелювати ці зморшки.

За красиву шию і відсутність провисання тканин підборіддя відповідає платизма. З віком вона потовщується і втрачає тонус, її тяжі формують неестетичні прояви відвисання тканин нижньої третини обличчя і поперечних зморшок на шиї. Введення контрольованих доз Ботоксу або Диспорту призводять до розслаблення платизми і зникнення вікових змін.

botoks 2

Full face за допомогою ін’єкцій ботоксу позбавляє від зморшок в усіх зонах обличчя і шиї, призводить до загального ліфтингу і підтяжки обличчя.

Курс Full face-ліфтингу ін’єкціями ботулотоксину 1 раз на 8–10 місяців.

Запишись на послугу

Фахівці

наша команда

Ткаченко Альона Миколаївна

Ткаченко Альона Миколаївна

Адміністратор Центру косметології обличчя та тіла, естетичної медицини “Райський птах” Має досвід роботи в індустрії краси 5 років. Пройшла курси…
Ганущак Валерія Іванівна

Ганущак Валерія Іванівна

косметолог, викладач Академії “Партнер+” Має вищу освіту – Національний університет харчових технологій (біотехнолог) та спеціальне “Косметолог-естетист. Експерт-рівень” (Академія професійної освіти…
Онищенко Алла Петрівна

Онищенко Алла Петрівна

генеральний директор Академії «Партнер Плюс» та мережі центрів косметології обличчя та тіла, естетичної медицини «Райський птах» м. Київ, коуч, бізнес-тренер…
Шендрик Ольга Володимирівна

Шендрик Ольга Володимирівна

генеральний директор Академії «Партнер Плюс» та мережі центрів косметології обличчя та тіла, естетичної медицини «Райський птах» м. Київ, бізнес-тренер, консультант…