Центр косметології обличчя та тіла, естетичної медицини
pilingi 2 1

Пілінги – процедура класичної косметології, яка користується у косметологів та їх клієнтів постійним успіхом і незмінно приносять користь та результат пацієнтам.
Пілінгами, що найчастіше застосовуються в умовах наших салонів краси «Райський птах»,  є пілінгові склади поверхневої та поверхнево-серединної дії.
Вони відрізняються бережною дією, через невисоку концентрацію кислот у їхньому складі. Результатом їх впливу є мікроскопічне лущення верхнього шару епідермісу. Найчастіше ці лущення настільки незначні, що їх аж ніяк не видно неозброєним оком. Відсутність періоду реабілітації є ще однією перевагою поверхневого пілінгу. Поверхневі пілінги призначають курсом до 10 процедур із періодичністю 1 раз на 7-10 днів.

pilingi 3

Найбільшою популярністю серед поверхневих пілінгів користуються :

1. Мигдальний пілінг 

 •   відлущує зроговілий шар;
 • звужує пори, очищає їх від забруднень, купуючи запалення;
 • регулює роботу сальних залоз, запобігає запаленню;
 • ефективно бореться з акне;
 • має антисептичну дію

2. Гліколевий пілінг

 • прибирає тьмяний колір шкірних покривів обличчя;
 • покращує себорегуляцію;
 • нівелює рубці та сліди акне;
 • усуває пігментацію будь-якого походження; – ліквідує вікові зміни, фото- та хроностаріння

3. Молочний пілінг

 • має  протизапальну дію;
 • стимулює регенерацію тканин, клітинне оновлення шкіри;
 •  зволожує шкіру;
 •  має антивіковий ефект;
 •  забезпечує ліфтинг тканин шиї, обличчя та декольте

З якого віку можна робити поверхневі пілінги?

Однозначної відповіді це питання немає, оскільки кожен клієнт відрізняється наявністю чи відсутністю тієї чи іншої проблеми шкіри. І все ж таки, середньостатичний вік, для якого вже будуть актуальними поверхневі пілінги обличчя – 25-30 років. Саме з цього віку починається гіперкератоз шкіри, прояв перших вікових змін, а також акне та постакне.

Крім того, навіть у молодому віці шкіра схильна до сухості і лущення, а деякі пілінги ефективно піднімають гідратацію тканин.

pilingi 3 1

Як виглядає салонна процедура хімічного пілінгу?

Класичний протокол процедури поверхневого пілінгу:

1. Очищення, демакіяж шкіри.

2. Нанесення пілінгового складу на шкіру, час експозиції близько 10 хвилин.

3. Нейтралізація пілінгового складу лужним препаратом.

4. Змивання пілінгових складів.

5. Нанесення маски відповідно до потреб шкіри (зволожуюча, освітлююча, живильна, ліфтингова, порозвужуюча, антиоксидантна).

6. Крем із сонцезахисним фактором (SPF).

Серединний  пілінг відрізняється більш глибокою дією і оновлює весь шар епідермісу. Клітини, що лежать вглиб, звільняються від верхніх мертвих клітин, шкіра омолоджується, добре сприймає всі засоби домашнього і салонного доглядів. Після процедури серединного пілінгу відзначається зміцнення судин та покращення припливу крові до тканин.

Запишись на послугу

Фахівці

наша команда

Ткаченко Альона Миколаївна

Ткаченко Альона Миколаївна

Адміністратор Центру косметології обличчя та тіла, естетичної медицини “Райський птах” Має досвід роботи в індустрії краси 5 років. Пройшла курси…
Ганущак Валерія Іванівна

Ганущак Валерія Іванівна

косметолог, викладач Академії “Партнер+” Має вищу освіту – Національний університет харчових технологій (біотехнолог) та спеціальне “Косметолог-естетист. Експерт-рівень” (Академія професійної освіти…
Онищенко Алла Петрівна

Онищенко Алла Петрівна

генеральний директор Академії «Партнер Плюс» та мережі центрів косметології обличчя та тіла, естетичної медицини «Райський птах» м. Київ, коуч, бізнес-тренер…
Шендрик Ольга Володимирівна

Шендрик Ольга Володимирівна

генеральний директор Академії «Партнер Плюс» та мережі центрів косметології обличчя та тіла, естетичної медицини «Райський птах» м. Київ, бізнес-тренер, консультант…