Центр косметології обличчя та тіла, естетичної медицини

Лазерна епіляція

Доглянутість – це поважне відношення до себе та інших. Небажане волосся істотно псує зовнішній вигляд і самооцінку. Можна, звичайно, його регулярно видаляти за допомогою пінцета, бритви, воску, цукрової пасти. Але ефект буде короткочасним.

Позбутися ж волосся назавжди допоможе лазерна епіляція діодним лазером в наших салонах «Райський птах».

img 3579

Процедура епіляції діодним лазером нового покоління відрізняється високою ефективністю і безпекою.

1. Висока результативність.

Завдяки новітнім розробкам промінь діодного лазера досягає фолікула волосини, який знаходиться в активній фазі, і повністю руйнує його. Таким чином, волосся втрачає живлення і гине. Це можна побачити самому після процедури лазерної епіляції. Десь через два тижні після обробки лазером, «мертві» волосини безболісно залишають наше тіло назавжди. Тому при епіляції діодним лазером на Лівобережній клієнти відзначають високу ефективність вже після першої процедури.

2. Безболісність процедури.

Нове покоління апаратів для лазерної епіляції має потужну систему охолодження. Завдяки цьому, клієнт не відчуває нагрівання довколишніх тканин і болючості. Крім того, пацієнт приходить на процедуру з ретельно поголеним волоссям, яке не виступає над шкірою. В процесі епіляції не відбувається підгоряння волосся, що стирчить, яке в іншому випадку дуже болюче.

3. Мінімальна тривалість процедури.

Наш апарат для лазерної епіляції має великий розмір маніпули, що допомагає швидко обробляти великі ділянки тіла. Так, наприклад, глибоке бікіні обробляється за 15–20 хвилин, ноги (повністю) близько 30 хвилин, верхня губа не більше кількох хвилин. Цьому ще й сприяє висока частота імпульсу. Тобто, лікар може швидко переставляти маніпулу з місця на місце, не затримуючись на одному місці і не нагріваючи його.

img 3576

4. Безпека.

Діодний лазер є безпечним методом епіляції, адже, він впливає тільки на волосся і волосяні фолікули. Він не нагріває тканини і жодним чином не впливає на них. Процедури проводяться лікарями-дерматологами, які пройшли навчання у розробників і виробників апарату. Маніпула після кожної процедури проходить дезінфекцію і стерилізацію.

5. Індивідуальний підхід.

Зрозуміло, що кожному клієнту достатньо різної кількості процедур з індивідуальним інтервалом від чотирьох до шести-семи тижнів. І, якщо ефект буде досягнутий за сім процедур, то проводити рекомендовану їх кількість не має сенсу.

Запишись на послугу

Фахівці

наша команда

Ткаченко Альона Миколаївна

Ткаченко Альона Миколаївна

Адміністратор Центру косметології обличчя та тіла, естетичної медицини “Райський птах” Має досвід роботи в індустрії краси 5 років. Пройшла курси…
Ганущак Валерія Іванівна

Ганущак Валерія Іванівна

косметолог, викладач Академії “Партнер+” Має вищу освіту – Національний університет харчових технологій (біотехнолог) та спеціальне “Косметолог-естетист. Експерт-рівень” (Академія професійної освіти…
Онищенко Алла Петрівна

Онищенко Алла Петрівна

генеральний директор Академії «Партнер Плюс» та мережі центрів косметології обличчя та тіла, естетичної медицини «Райський птах» м. Київ, коуч, бізнес-тренер…
Шендрик Ольга Володимирівна

Шендрик Ольга Володимирівна

генеральний директор Академії «Партнер Плюс» та мережі центрів косметології обличчя та тіла, естетичної медицини «Райський птах» м. Київ, бізнес-тренер, консультант…