Центр косметології обличчя та тіла, естетичної медицини

Буккальний масаж

img 6235

Буккальний масаж обличчя відноситься до скульптурних масажів, оскільки майстер працює, як
скульптор, моделюючи обриси обличчя та гармонізуючи його риси. Унікальність буккального масажу в тому, що жувальні та мімічні м’язи обличчя пропрацьовуються спеціалістом як ззовні, так і інтерорально.
З віком або ж в наслідок дисфункції м’язи обличчя, шиї, шийно-комірцевої зони, грудей спазмуються та зазнають укорочення. Така їх зміна не залишається не помітною ні для пацієнта, ні для оточення,   адже зазнає змін обличчя в цілому.

Які ознаки старіння стають помітними?
1.Опущення та поглиблення нососльозної борозни
2. Збільшення відстані від повіка до вилиць
3. Опущення щік
4. Виражена носощочна складка
5. Виражена носогубна складка
6. Поява брилів

Буккальна техніка масажу розроблена саме для нівелювання вище описаних ознак старіння.
Етап 1. Активізація і стимуляція лімфатичної системи, що сприяє виведенню надлишкової рідини з тканин обличчя, шиї та декольте. Це допомогає зробити тканини легшими, а м’язи, які потрібно пропрацювати, доступнуми.
Етап 2. Міофасціональний реліз м’язів шийно-комірцевої зони, передньої поверхні шиї та передньогрудних м’язів. Розблокування та стабілізація яких, забезпечує відкриття протоків лімфи в венозне русло. Реліз грудинно-соскоподібного, драбинчатого, під язикового, ремінного та трапецієподібного м’язів збалансовує положення та стан платизми. Платизма покриває шию і нижню частину обличчя, її волокна кріпляться і переплітаються через кути рота з іншими м’язами обличчя та нижньої щелепи. А, отже, дисфункція платизми є причиною опущення тканин обличчя, кутиків рота, формування зморшок «маріонеток», а також брилів. Саме тому велика увага буккального масажу прикута до платизми, а також до м’язів шиї, грудей та шийно-комірцевої зони.
Етап 3. Остеопатична стабілізація кісток черепа та обличчя шляхом якої забезпечується правильне кріплення  м’язів для геометрії та пропорцій обличчя.
Етап 4. Інтраоральне пропрацювання жувальних та мімічних м’язів, фасцій та місць кріплень м’язів. Спеціаліст виконує його в одноразових перчатках. Це найактивніший та найчутливіший для клієнта етап. Адже, інтраоральний масаж дозволяє пропрацювати найглибші м’язи, які не доступні іншим методикам масажу.
Етап 5. Перенавчання м’язів для формування правильного овалу та омолодження, ліфтингу, гармонізації рис за рахунок відновлення м’язевого об’єму.

 Показання для букального  масажу:
1. Асиметрія контурів шиї та обличчя
2. Гравітаційний птоз і зморшки
3. Опущення нижньої третини обличчя
4. Подвійне підборіддя
6. Наявність брилів
7. Формування та глибоких залягання носогубних складок

Протипоказання:
1. Гострі стани в області обличчя, шиї та деколтьте
2. Вагітність і лактація
3. Злоякісні пухлини
4. Наявні порушення цілостності шкіри
5. Вірусні і бактеріальні інфекції і температура тіла
6. Виражений склероз головного мозку
7. Гіпертонічна хвороба

Запишись на послугу

Фахівці

наша команда

Ткаченко Альона Миколаївна

Ткаченко Альона Миколаївна

Адміністратор Центру косметології обличчя та тіла, естетичної медицини “Райський птах” Має досвід роботи в індустрії краси 5 років. Пройшла курси…
Ганущак Валерія Іванівна

Ганущак Валерія Іванівна

косметолог, викладач Академії “Партнер+” Має вищу освіту – Національний університет харчових технологій (біотехнолог) та спеціальне “Косметолог-естетист. Експерт-рівень” (Академія професійної освіти…
Онищенко Алла Петрівна

Онищенко Алла Петрівна

генеральний директор Академії «Партнер Плюс» та мережі центрів косметології обличчя та тіла, естетичної медицини «Райський птах» м. Київ, коуч, бізнес-тренер…
Шендрик Ольга Володимирівна

Шендрик Ольга Володимирівна

генеральний директор Академії «Партнер Плюс» та мережі центрів косметології обличчя та тіла, естетичної медицини «Райський птах» м. Київ, бізнес-тренер, консультант…