Центр косметології обличчя та тіла, естетичної медицини

Біоревіталізація

Що означає біоревіталізація?

Якщо вдуматися в назву цієї процедури, то стає зрозуміло, що вона буквально повертає шкіру до життя.
За загальноприйнятим протоколом під час процедури біоревіталізації фахівці салонів краси «Райський птах» вводять в шкіру пацієнта нестабілізовану гіалуронувую кислоту у вигляді гелю.

Процедура біоревіталізації може проводитися на різних ділянках обличчя і тіла.
Які зміни шкіри є мішенню для біоревіталізації?
– опущений овал обличчя;
– зморшки, особливо в периорбітальній зоні;
– в’ялість шкіри;
– дегідратація шкіри;
– підсипання на шкірі, що з’являються постійно;
– зони шиї і декольте, які втратили привабливість

bio 3 2

Як виглядає шкіра одразу після процедури?
Після процедури ми можемо відзначати (до 72 годин) наявність папул, «горбків» в місцях введення препарату. Це особливість процедури біоревіталізації. Папули – це і є введений в шкіру гель гіалуронової кислоти. Перебуваючи в шкірі, гіалуронова кислота притягує до себе велику кількість вологи. Адже одна молекула гіалуронової кислоти має здатність притягти близько тисячі молекул води. Таким чином, шкіра стає гарно зволоженою, зменшується кількість зморшок, поліпшується колір і текстура шкіри.

Незаперечною перевагою такої процедури є і стимуляція фібробластів, які продукують такий необхідний і милий нашій шкірі колаген та еластин, а також власну гіалуронову кислоту.
Тепер зрозуміло, що пацієнт стає красивим і молодим не тільки за рахунок введеного препарату, а й завдяки внутрішньому ресурсу шкіри.

Для кого підійде біоревіталізація?

Процедура біоревіталізації універсальна. Вона поза сезоном, поза віком і поза статтю. Її можна проводити в будь-який час року, що завжди доречно.

Взимку вона буде доречна через втрату нашою шкірою вологи, внаслідок перепаду температур та кімнатного опалення. Влітку – через високу температуру зовнішнього середовища. Восени – через зміни факторів зовнішнього середовища і реабілітацію шкіри після літнього відпочинку. Навесні – через виснаження шкіри після важкого зимового періоду. За показаннями, а саме сухість шкіри, біоревіталізацію можна застосовувати після 22 років. Чоловікам теж дуже добре підходить ця ін’єкційна процедура.

Звичайно ж, ефективність цих процедур можна побачити в повному обсязі тільки після застосування курсом.

mezo 1

 Наші фахівці рекомендують проводити перші 4 процедури 1 раз на 2 тижні, а ще дві процедури 1 раз на місяць. Такий курс забезпечує хороший пролонгований результат.

Курс рекомендовано повторювати кожні 6–12 місяців.

Запишись на послугу

Фахівці

наша команда

Ткаченко Альона Миколаївна

Ткаченко Альона Миколаївна

Адміністратор Центру косметології обличчя та тіла, естетичної медицини “Райський птах” Має досвід роботи в індустрії краси 5 років. Пройшла курси…
Ганущак Валерія Іванівна

Ганущак Валерія Іванівна

косметолог, викладач Академії “Партнер+” Має вищу освіту – Національний університет харчових технологій (біотехнолог) та спеціальне “Косметолог-естетист. Експерт-рівень” (Академія професійної освіти…
Онищенко Алла Петрівна

Онищенко Алла Петрівна

генеральний директор Академії «Партнер Плюс» та мережі центрів косметології обличчя та тіла, естетичної медицини «Райський птах» м. Київ, коуч, бізнес-тренер…
Шендрик Ольга Володимирівна

Шендрик Ольга Володимирівна

генеральний директор Академії «Партнер Плюс» та мережі центрів косметології обличчя та тіла, естетичної медицини «Райський птах» м. Київ, бізнес-тренер, консультант…