Центр косметології обличчя та тіла, естетичної медицини

Антицелюлітний масаж

Немає двох однакових людей, як і немає двох пацієнтів, для яких підійшли б однакові методи корекції фігури і лікування целюліту. Тому наші фахівці індивідуально розробляють програми антицелюлітних масажів за типом фігури кожного окремого клієнта. Саме у правильно підібраних процедурах і поєднанні методик народжується ідеальний результат!

anticel

1. Провідне місце серед антицелюлітних масажів займає вакуумно-роликовий масаж на апараті Starvac. Завдяки впливу вакууму відбувається глибоке опрацювання підшкірно-жирового шару шкіри. Таким чином, поліпшується живлення шкіри і її кровообіг. Відбувається розпад жирових клітин, зменшуються відкладення і прояви целюліту. Вже після першої процедури такого антицелюлітного масажу наші клієнти дякують нам за зміни текстури і зовнішнього вигляду шкіри. Вона стає еластичною, гладкою і пружною. Після курсу, який складається з 10–12 процедур (близько 2-х місяців), наші клієнти повністю готові до пляжного сезону.

2. З мануальних методик абсолютними лідерами є: загальний лімфодренуючий масаж, ручний антицелюлітний масаж, а також антицелюлітний масаж Гуаша.

Що отримує наш клієнт від цих процедур?

Лімфодренуючий масаж виводить зайву рідину з тканин. Адже однією з основних причин виникнення такого ненависного целюліту є набряклість! Після лимфодренажу клітини жиру «оголюються», і масажист може добре опрацювати підшкірно-жировий прошарок. Крім того, будь-який антицелюлітний масаж після лімфодренуючого буде менш болючим і більш ефективним! Після 2–3 сеансів якісного лімфодренажу для наших клієнтів стають великими їх звичний одяг і взуття!

Антицелюлітний ручний масаж глибоко пропрацьовує підшкірно-жирову тканину. Розриває зв’язки між клітинами целюліту, сприяє живленню та трофіці тканин. Після процедур антицелюлітного масажу в тканинах відновлюється фізіологічний лімфоток. За допомогою мануального масажу з антицелюлітною спрямованістю можна впоратися навіть на четвертій стадії целюліту.

Дуже хороші результати, вже протягом багатьох сезонів підготовки до літнього відпочинку, показує масаж Гуаша.

guasha 1

Це масаж шкребками, які можуть бути різного розміру і товщини, а також виконані з різних матеріалів. Процедура шкребкового масажу складається з декількох етапів, які мають величезне значення для остаточного ефекту. Спочатку масажист проводить спеціальними рухами розігрів тканин. Так ми готуємо тканини до подальшого інтенсивного опрацювання. Наступним етапом фахівець глибоко опрацьовує жирові клітини, розриваючи зв’язки між ними і «розкриваючи» целюлітну капсулу. І останнім етапом йдуть рухи шкребком, що спонукають шкіру на підтяжку, ліфтинг, покращення її якості, еластичності та пружності.

Ефект від антицелюлітних програм в салонах краси “Райський птах” вас водночас здивує і принесе задоволення!

Таблиця поєднання процедур в програмі корекції фігури

В’ялість та атонічність шкіри  1.Вакуумно-роликовий масаж, апарат Starvac
2. Регенеруючі та ліфтингові обгортання STYX
3. Тонізуючий шкіру масаж ГуаШа
4. Процедури мезотерапії спрямовані на регенерацію, вітамінізацію та ліфтинг шкіри
5. RF-терапія
6. Ліфтингове кінезіотейпування  
Набряковий целюліт  1. Ручний антицелюлітний масаж
2. Вакуумно-роликовий масаж, апарат Starvac
3. Банковий масаж
4. Магістральний лімфодренуючий масаж
5. Дренуючі та жироспалюючі вологі «віскі»-обгортання STYX
6. Мезотерапія дренуючими препаратами та непрямими ліполітиками
7. Пресотерапія
8. Кінезіотейпування дренажне  
Стрії та розтяжки

1. Масаж ГуаШа
2. Радіохвильовий ліфтинг
3. Зміцнюючі та регенеруючі «віскі»-обгортання STYX
4. Мезотерапія препаратами, що зміцнюють дерму шкіри  
Атонічність м’язів та целюліт  1. Фітнес масаж
2. Масаж ГуаШа
3. Медовий антицелюлітний масаж
4. Жироспалювальні термообгортання STYX
5. Мезотерапія препаратами DMAE
6. Пресотерапія
7. Кінезіотейпування структуруюче  
Фіброзний целюліт  1. Ручний антицелюлітний масаж
2. Магістральний лімфодренуючий масаж
3. Масаж ГуаШа
4. Мезотерапія прямими ліполітиками
5. Пресотерапія
6. Жироспалювальні термообгортання STYX
7. Ліполітичні вологі «віскі»-сповивання STYX
8. Дренуючий антигравітаційний  

Запишись на послугу

Фахівці

наша команда

Ткаченко Альона Миколаївна

Ткаченко Альона Миколаївна

Адміністратор Центру косметології обличчя та тіла, естетичної медицини “Райський птах” Має досвід роботи в індустрії краси 5 років. Пройшла курси…
Ганущак Валерія Іванівна

Ганущак Валерія Іванівна

косметолог, викладач Академії “Партнер+” Має вищу освіту – Національний університет харчових технологій (біотехнолог) та спеціальне “Косметолог-естетист. Експерт-рівень” (Академія професійної освіти…
Онищенко Алла Петрівна

Онищенко Алла Петрівна

генеральний директор Академії «Партнер Плюс» та мережі центрів косметології обличчя та тіла, естетичної медицини «Райський птах» м. Київ, коуч, бізнес-тренер…
Шендрик Ольга Володимирівна

Шендрик Ольга Володимирівна

генеральний директор Академії «Партнер Плюс» та мережі центрів косметології обличчя та тіла, естетичної медицини «Райський птах» м. Київ, бізнес-тренер, консультант…