Центр косметології обличчя та тіла, естетичної медицини

Карбоксітерапія

karboksi

Суть методу карбоксітерапії

Під час процедур карбоксітерапії піднімається концентрація вуглекислоти в шкірі, яка викликає кисневе голодування шкірних покривів. У відповідь на це організм підсилює приплив крові до ділянок з гіпоксією. Багата киснем кров підсилює обмінні процеси в шкірі, забирає зі шкіри шлаки і токсини та з током лімфи виводить з організму через видільну систему. Процедура карбоксітерапії здійснює стимулюючу дію на фібробласти шкіри, які мають здатність виробляти колаген та еластин. Саме ці структурні білки шкіри відповідають за її ліфтинг, еластичність і пружність. Вплив карбоксітерапії на шкіру характеризується підвищенням її здатності до проліферації клітин і оновлення епідермісу. Як результат ми можемо відзначати зменшення кількості і глибини зморшок, поліпшення якості шкіри, освітлення шкірних покривів.

karboksi

У своїй практиці фахівці салонів краси «Райський птах» використовують три варіації методики карбоксітерапіі: хімічну, апаратну неінвазивну і апаратну інвазивну.

Хімічна карбоксітерапія (3D-lifting)

Складається з декількох етапів:
1. Очищення, демакіяж.
2. Нанесення пілінгових складів з AHA-кислотами для відлущування верхнього ороговілого шару епідермісу. Цей етап сприяє глибокому проникненню препаратів, які використовуються наступним етапом.
2. Зверху на пілінг наноситься вуглецевий склад, який після взаємодії з пілінгом викликає підвищення концентрації вуглекислоти в шкірі, що призводить до поліпшення оксигенації шкірних покривів.
3. На очищену від двох попередніх складів шкіру наноситься відновлюючий склад для стимуляції фібробластів, синтезу ендогенної гіалуронової кислоти і підвищення вологоутримуючої здатності шкіри.
4. Процедура хімічної карбоксітерапії завершується застосуванням сонцезахисного крему з колагеном і еластином.

Апаратна неінвазивна карбоксітерапія
Виконується за допомогою маніпули апарату, оснащеною лікувальною капсулою, та процедурного гелю (освітлюючого або омолоджуючого, застосовується за показаннями).
Суть методики апаратної неінвазивної карбоксітерапії полягає в тому, що при контакті лікувальної капсули і процедурного гелю відбувається хімічна реакція, яка візуально виглядає, як спінювання. На поверхні концентрується вуглекислий газ, який за допомогою оклюзії процедурного гелю проникає в шкіру. Висока концентрація СО2 в шкірі стимулює інтенсивну оксигенацію тканин.
Додатковим ефектом є мікромасаж, який створюється мікровібраціями маніпули.

Апаратна інвазивна (ін’єкційна) карбоксітерапія
Суть методики інвазивної терапії полягає у впровадженні мікродоз медичного газу СО2 в шкіру. Ін’єкції медичного газу сприяють розширенню дрібних капілярів, підвищують живлення тканин. Ін’єкції СО2 застосовуються не тільки з метою омолоджування обличчя, але і для боротьби з локальними жировими відкладеннями, целюлітом і в’ялістю шкіри тіла.

karboksi2 1

Результат карбоксітерапії, помітний клієнтам після першої процедури, посилюється з кожною наступною процедурою і має пролонговану дію.
Ефект від процедур карбоксітерапії:
– дбайлива ексфоліація, вирівнювання тону шкіри;
– живлення шкіри, глибоке зволоження, нівелювання зморшок;
– відсутність ознак в’янення і фотостаріння шкіри;
– омолодження шкірних покривів, підвищення тургору і пружності шкіри обличчя і тіла;
– детоксикація шкіри;
– усунення набряклості обличчя.
Курс: 6–10 процедур, періодичність: 1 раз на тиждень.

Запишись на послугу

Фахівці

наша команда

Ткаченко Альона Миколаївна

Ткаченко Альона Миколаївна

Адміністратор Центру косметології обличчя та тіла, естетичної медицини “Райський птах” Має досвід роботи в індустрії краси 5 років. Пройшла курси…
Ганущак Валерія Іванівна

Ганущак Валерія Іванівна

косметолог, викладач Академії “Партнер+” Має вищу освіту – Національний університет харчових технологій (біотехнолог) та спеціальне “Косметолог-естетист. Експерт-рівень” (Академія професійної освіти…
Онищенко Алла Петрівна

Онищенко Алла Петрівна

генеральний директор Академії «Партнер Плюс» та мережі центрів косметології обличчя та тіла, естетичної медицини «Райський птах» м. Київ, коуч, бізнес-тренер…
Шендрик Ольга Володимирівна

Шендрик Ольга Володимирівна

генеральний директор Академії «Партнер Плюс» та мережі центрів косметології обличчя та тіла, естетичної медицини «Райський птах» м. Київ, бізнес-тренер, консультант…