Центр косметології обличчя та тіла, естетичної медицини

Апаратний манікюр Позняки, Лівобережна

img 6268

У наших салонах послуги естетики рук надані, зокрема, і процедурою апаратного манікюру. Апаратний манікюр Позняки, Лівобережна належить до, так званих, сухих видів манікюру.

Тобто, він не передбачає замочування рук у ванночці зі спеціальним засобом для манікюру. Таким чином, можна виключити (за умови повного циклу дезінфекції та стерилізації фрез) зараження нігтьової пластини грибковими інфекціями.
Утім, сучасні одноразові матеріали для манікюру забезпечують повну безпеку класичної процедури. І загроза зараження грибковими інфекціями під час манікюру більше надумана, ніж реальна проблема.
Для проведення процедури апаратного манікюру Позняки, Лівобережна нам необхідна фрезерна машинка і потрібний набір фрез. Апаратний манікюр дуже добре підійде і полюбиться власницям дуже ніжної, чутливої шкіри. Часто у таких клієнток близько розташовані судини і навіть незначні порізи можуть стати проблемою. Під час використання фрезера з насадками ми виключаємо контакт ріжучих предметів (ножиць і накожниць) зі шкірою клієнтів, ще й тому ми можемо віднести процедуру апаратного манікюру до розряду безпечних.

Під час виконання апаратного манікюру Позняки, Лівобережна використовуються різні фрези:

Насадки з алмазним напиленням.
Їх використовують під час роботи з дуже ніжними ділянками, щоб акуратно прибрати тонку кутикулу.

Керамічні насадки.
Ці насадки характеризуються більшою жорсткістю і рекомендовані для обробки проблемних ділянок огрубілостей і омозолелостей.

Тепер покроково розглянемо процедуру апаратного манікюру Позняки, Лівобережна.
Процедура апаратного манікюру Позняки, Лівобережна проводиться тільки на сухій шкірі та нігтьовій пластині. В іншому разі буде глибоке розпушення, що може спричинити пошкодження шкіри та нігтьової пластини.
Спочатку, за допомогою апельсинової палички, майстер відсуває кутикулу до лунки нігтя й обробляє її поступальними рухами за допомогою спеціальної насадки, що покрита найдрібнішим алмазним пилом.
Огрубілості на шкірі пальців фахівець обробляє м’якими кулястими борами. Потім настає черга надати потрібну довжину і форму нігтям. І завершує роботу з нігтьовою пластиною полірування. З ювелірною точністю наш фахівець доводить цей етап до досконалості. Як і всі послуги естетики рук і ніг у нашому салоні, процедура апаратного манікюру закінчується зволоженням і живленням шкіри рук, кутикули та нігтьової пластини. Для цього ми використовуємо креми, лосьйони, олію, маски.
За бажання нігті покриваються одним із декоративних покриттів або ж лікувальною основою для зміцнення та кращого росту.

Апаратний манікюр Позняки, Лівобережна має низку буззаперечних переваг, про які йшлося вище, а ще ми її рекомендуємо тим, у кого вічний цейтнот, адже, вона займає дуже мало часу!

Запишись на послугу

Фахівці

наша команда

Ткаченко Альона Миколаївна

Ткаченко Альона Миколаївна

Адміністратор Центру косметології обличчя та тіла, естетичної медицини “Райський птах” Має досвід роботи в індустрії краси 5 років. Пройшла курси…
Ганущак Валерія Іванівна

Ганущак Валерія Іванівна

косметолог, викладач Академії “Партнер+” Має вищу освіту – Національний університет харчових технологій (біотехнолог) та спеціальне “Косметолог-естетист. Експерт-рівень” (Академія професійної освіти…
Онищенко Алла Петрівна

Онищенко Алла Петрівна

генеральний директор Академії «Партнер Плюс» та мережі центрів косметології обличчя та тіла, естетичної медицини «Райський птах» м. Київ, коуч, бізнес-тренер…
Шендрик Ольга Володимирівна

Шендрик Ольга Володимирівна

генеральний директор Академії «Партнер Плюс» та мережі центрів косметології обличчя та тіла, естетичної медицини «Райський птах» м. Київ, бізнес-тренер, консультант…