Центр косметології обличчя та тіла, естетичної медицини

Чистка обличчя Лівобережна

img 6726

Чистота запорука здоров’я! Прописна істина знайома нам ще з дошкільного віку. Тобто, можна сказати, що здоров’я нашої шкіри залежить і від її чистоти, зокрема. Як підтримувати нашу шкіру в чистоті? Звичайно ж, і за допомогою процедури чистка обличчя Лівобережна.
Є кілька видів чисток, які можна використовувати як окрему процедуру, а можна поєднувати в одній процедурі, утворюючи, так звану, комбіновану чистку.

 • Ультразвукова чистка обличчя Лівобережна
  Виконується за допомогою апаратного ультразвукового скрабера. Під час процедури відбувається відлущування верхнього ороговілого шару шкіри. Виходять назовні забруднення і шкірне сало з пор. Шкіра позбавляється камедонів. Ця процедура покращує зовнішній вигляд шкіри, оскільки ультразвук покращує мікроциркуляцію в глибоких шарах шкіри, посилюється кровообіг у тканинах, шкіра отримує більше кисню і поживних речовин. Якщо немає особливих проблем зі шкірою, то ультразвукового чищення може бути достатньо і можна не вдаватися до допомоги механічного чищення.
 • Механічна чистка обличчя Лівобережна
  Чистка механічна виконується за допомогою косметологічного інструментарію. Відбувається поверхневе відлущування відмерлих клітин епідермісу, сприяючи оновленню шкіри обличчя, шиї та декольте. Вона дає змогу очистити шкіру від запальних елементів, закритих і відкритих камедонів.

  Косметологи використовують механічну чистку за наявності пустул, щоб витягти з них вміст, що глибоко сидить.
 • Комбінована чистка обличчя Лівобережна
  Поєднує зазвичай прийоми ультразвукового та механічного чищення. Сприяє, завдяки ультразвуку, швидкій регенерації шкіри. Показана клієнтам із незначною кількістю висипань і камедонів.
 • Атравматична чистка обличчя Лівобережна
  Виконується тільки за допомогою спеціальних косметологічних препаратів. Косметика сприяє розрідженню шкірного секрету, знімає ороговілий шар, очищає і регенерує шкіру. У таких чистках використовують гідруючі гелі, ферментативні маски, кератолітики, препарати з молочною кислотою, сироватки, що регенерують, порозвужувальні, захисні креми та сироватки, що регенерують.

  Косметологи в кожному конкретному випадку діють індивідуально, виходячи з проблем і потреб клієнта. Ми пам’ятаємо, клієнт приходить до нас за результатом! А результат залежить від правильної постановки проблеми і правильного її вирішення.

Запишись на послугу

Фахівці

наша команда

Ткаченко Альона Миколаївна

Ткаченко Альона Миколаївна

Адміністратор Центру косметології обличчя та тіла, естетичної медицини “Райський птах” Має досвід роботи в індустрії краси 5 років. Пройшла курси…
Ганущак Валерія Іванівна

Ганущак Валерія Іванівна

косметолог, викладач Академії “Партнер+” Має вищу освіту – Національний університет харчових технологій (біотехнолог) та спеціальне “Косметолог-естетист. Експерт-рівень” (Академія професійної освіти…
Онищенко Алла Петрівна

Онищенко Алла Петрівна

генеральний директор Академії «Партнер Плюс» та мережі центрів косметології обличчя та тіла, естетичної медицини «Райський птах» м. Київ, коуч, бізнес-тренер…
Шендрик Ольга Володимирівна

Шендрик Ольга Володимирівна

генеральний директор Академії «Партнер Плюс» та мережі центрів косметології обличчя та тіла, естетичної медицини «Райський птах» м. Київ, бізнес-тренер, консультант…