Центр косметології обличчя та тіла, естетичної медицини

Як виглядати доглянуто і економити

img 3328

Питання містить, на перший погляд, взаємовиключні умови. Але, це тільки на перший погляд. Повірте, це можливо, навіть відвідуючи салонні професійні послуги. Ринок індустрії краси пропонує бюджетні та ефективні процедури. Салони мережі “Райський птах” розміщені в різних районах міста Києва, тому ви легко знайдете для себе косметолога (Київ).

  1. Масажі обличчя

Класичний масаж обличчя
Класичний масаж обличчя – найпопулярніша послуга цього напряму. Її популярність стає зрозумілою, після курсу процедур. Прекрасний стан шкіри, чіткий овал обличчя, гарний колір і текстура шкірних покривів. Обличчя буквально світиться зсередини. Такий курс у косметолога на Оболоні забере у вас близько місяця, тож результату довго чекати не доведеться. Ефект від процедур буде ще кращим, якщо підключити до масажів кінезіотейпування м’язів обличчя. Ця процедура, що прийшла в косметологію зі спортивної реабілітології, добре прижилася в кабінеті косметолога завдяки любові клієнтів.

Масаж Джим
Ще один бюджетний масаж обличчя – Джим. Уже в самій назві ми чуємо про тренування і вправи, як у спорті. Цей масаж є фітнесом для м’язів обличчя, яким так само, як і м’язам тіла, необхідний тонус і сила. Джим, виконаний косметологом на Позняках, спрямований на відновлення прямих м’язів обличчя і шиї, які відповідають за відсутність другого підборіддя, лебедину шию, гарний овал обличчя, відкритий погляд і відсутність носогубних складок. Навіть опис малює в нашій уяві молоде доглянуте обличчя. Дійсність ще краща! Спробуйте, і ви станете прихильником цього чудового масажу.

  1. Апаратна косметологія

Електропорація
Перш за все, варта уваги електропорація, оскільки вона замінює ін’єкційну мезотерапію. Відомо, що головна функція нашої шкіри захисна, вона перешкоджає проникненню вглиб кремів, сироваток, масок. За допомогою низькочастотного струму міжклітинні з’єднання розхитуються й утворюються канали, через які косметолог впроваджує в глибокі шари шкіри сироватки з активними компонентами. Ефект від цієї процедури, як від ін’єкцій, а вартість, щонайменше, у 2 рази нижча. А ще ця процедура повністю фізіологічна, тобто працює з нашою шкірою в унісон, і абсолютно безболісна.

Мікрострумова терапія
Фізіологічна, дружня до нашого організму апаратна методика, яка має прекрасний лімфодренувальний і ліфтинговий ефект. Струм низької амплітуди стимулює клітини фібробласти до вироблення структурних білків шкіри, колагену й еластину. Підвищення колагенових і еластинових волокон ведуть до поліпшення структури шкіри, її пружності та еластичності.
Сподіваємося, ми дали вам відповідь на запитання, як мати доглянутий вигляд і економити.

Як бачите, навіть у послугах кабінету косметолога можна знайти процедури, які збережуть ваш бюджет і наділять вас привабливою силою доглянутості. Доглядайте за собою та економте!

Запишись на послугу

Фахівці

наша команда

Ткаченко Альона Миколаївна

Ткаченко Альона Миколаївна

Адміністратор Центру косметології обличчя та тіла, естетичної медицини “Райський птах” Має досвід роботи в індустрії краси 5 років. Пройшла курси…
Ганущак Валерія Іванівна

Ганущак Валерія Іванівна

косметолог, викладач Академії “Партнер+” Має вищу освіту – Національний університет харчових технологій (біотехнолог) та спеціальне “Косметолог-естетист. Експерт-рівень” (Академія професійної освіти…
Онищенко Алла Петрівна

Онищенко Алла Петрівна

генеральний директор Академії «Партнер Плюс» та мережі центрів косметології обличчя та тіла, естетичної медицини «Райський птах» м. Київ, коуч, бізнес-тренер…
Шендрик Ольга Володимирівна

Шендрик Ольга Володимирівна

генеральний директор Академії «Партнер Плюс» та мережі центрів косметології обличчя та тіла, естетичної медицини «Райський птах» м. Київ, бізнес-тренер, консультант…