Центр косметології обличчя та тіла, естетичної медицини

Яка корекція фігури краще

img 3258

Запитання, яке часто ставлять і обговорюють, на яке не може бути однозначної відповіді. Проблеми-то жінок різні. Єдине, в чому можна бути впевненим, так це в тому, що прекрасний результат корекції фігури досяжний. Досягається він індивідуально підібраним поєднанням процедур в одному курсі. Подумайте, що саме вам не подобається у вашій фігурі.

Основні проблеми, з якими до нас звертаються клієнти:

 1. Провисання тканин, недостатній тургор шкіри
  Яка корекція фігури тут найкраща?
  У цьому разі прекрасний швидкий результат дадуть процедури обгортання, які наситять шкіру відсутніми вітамінами, мінералами, вологою, а також дадуть стимул для синтезу колагену й еластину. Навіть після кількох процедур обгортання ви побачите, як перетворюється і оновлюється ваша шкіра. Обгортання ідеально поєднуються з масажем ГуаШа, який виконується за допомогою скребків. Впливаючи на шкіру і нервові рецептори, скребок спричиняє скорочення шкіри і вироблення структурних одиниць шкіри, які відповідають за пружність і еластичність. Крім того, масаж ГуаШа має загальний оздоровчий вплив на організм, розслабляє м’язи та заспокоює нервову систему.
 1. Целюліт на окремих ділянках тіла
  Прояв целюліту характерний на задній поверхні стегон, сідницях, надколінній зоні, внутрішній поверхні стегон. Яка корекція недоліків фігури буде більш доречною в цьому випадку? Перш за все, рекомендую вам апаратний вакуумно-роликовий масаж. Методика апаратного вакуумного масажу ідеальна за целюліту другої і третьої стадії. Включаючи етап опрацювання і стимуляції лімфатичної системи, масаж запускає процес виведення з організму токсинів і продуктів розпаду жирових відкладень. За допомогою вакууму шкірна складка добре підтягується роликом і відбувається гарне опрацювання клітин целюліту. Після цього капсула, в якій міститься жир, руйнується, а продукти її розпаду виводяться. Вакуумно-роликовий масаж матиме ще кращий ефект у разі поєднання з пресотерапією, оскільки ліфодренаж у цьому разі відбуватиметься ще швидше.
 1. Зайва вага тіла, велика підшкірно жирова клітковина з проявом целюліту.
  З такою проблемою можна впоратися тільки підійшовши до неї з різних сторін.
  І тут постає не тільки питання, яка корекція фігури краща? А й розбір супутніх станів здоров’я.
  Спочатку потрібно провести медичне обстеження на предмет ендокринних розладів. Але навіть їх наявність не свідчить про те, що хорошого результату не буде.
  За результатами аналізу фахівець розробляє не тільки салонну програму корекції фігури, найкращу для цього випадку, а й принципи харчування і способу життя пацієнта. У програмі ж у пацієнта обов’язково будуть присутні антицелюлітні масажі (мануальний і апаратний), обгортання, спрямовані на розчеплення жирів і зменшення об’ємів. Чудовий результат дасть і мезотерапія, за допомогою препаратів з ліполітичними і лімфодренувальними властивостями.

Тепер ви розумієте, що немає недоліків фігури, які не можна вирішити за допомогою салонних методів. Чітке розуміння проблеми і правильно розроблений курс – завжди приносить результат і задоволення від споглядання свого відображення в дзеркалі і від захоплених поглядів відпочивальників на пляжі.

Запишись на послугу

Фахівці

наша команда

Ткаченко Альона Миколаївна

Ткаченко Альона Миколаївна

Адміністратор Центру косметології обличчя та тіла, естетичної медицини “Райський птах” Має досвід роботи в індустрії краси 5 років. Пройшла курси…
Ганущак Валерія Іванівна

Ганущак Валерія Іванівна

косметолог, викладач Академії “Партнер+” Має вищу освіту – Національний університет харчових технологій (біотехнолог) та спеціальне “Косметолог-естетист. Експерт-рівень” (Академія професійної освіти…
Онищенко Алла Петрівна

Онищенко Алла Петрівна

генеральний директор Академії «Партнер Плюс» та мережі центрів косметології обличчя та тіла, естетичної медицини «Райський птах» м. Київ, коуч, бізнес-тренер…
Шендрик Ольга Володимирівна

Шендрик Ольга Володимирівна

генеральний директор Академії «Партнер Плюс» та мережі центрів косметології обличчя та тіла, естетичної медицини «Райський птах» м. Київ, бізнес-тренер, консультант…