Центр косметологии лица и тела, эстетической медицины

Лазерна епіляція Лівобережна Київ

screenshot 20220720 190613 viber 1

Досягти бажаного можна різними шляхами і чим більше варіантів рішення в нашому арсеналі, тим ймовірніший успіх. Інколи ми знаходимо з першого разу вірне рішення, а іноді в силу власних переконань чи обставин двері нам відчиняються не зразу.
Ось як у відвідувачки нашого салону «Райський птах» Лівобережна, назвемо її Лідія, було з рішенням позбавитися від  небажаного волосся на тілі, а саме в зоні бікіні.

Старе-добре гоління більше спричиняє погіршення стану, а ніж вирішує проблеми. Це Лідія зрозуміла ще в роки юності, тому цей спосіб був відкинутий, як найнедоречніший, так як в разі застосування цього методу довелося б голитися  постійно, спостерігаючи за прогресуючим ростом волосся.
Воскова депіляція гарячим воском значно краще і ефективніше позбавляла волосся в зоні бікіні. Недоліками були прояви вростання волосся, яке інколи переходило в запальні процеси, а також так званий перехідний період, коли волосся вже «проклюнулося» зі шкіри і добре видніється, але ще не має достатньої довжини (3-5мм) для проведення наступної процедури.
Крім того, через активний швидкий ріст волосся, гладенької шкіри не вистачало на час перебування, до прикладу, на морі. І кінцівку перебування доводилося проводити гоління, борячись з його наслідками, подразненням від контакту з морською водою, почервонінням та запаленням.

Наступним варіантом рішення був шугаринг – депіляція цукровою пастою. В цьому варіанті були відсутні такі недоліки, як подразнення, вростання волосся та запалення. А ще додатковим ефектом процедури шугаринга є ідеально гладенька шовковиста шкіра безпосередньо після процедури, тому що цукрова паста є чудовим ексфоліантом. Але ідеально гладенької шкіри протягом всього періоду теж не доводилось мати, так як ідеальна довжина волосся зони бікіні для наступної процедури шугарінга 0,5 см і шкіра з волоссям, що відростало, мала неестетичний вигляд.

Лазерна епіляція — третій варіант рішення позбутися небажаного волосся, який став ідеальним.
Варто зазначити, що спеціалісти нашого салону після збору анамнезу та аналізу відсутності протипоказань і до цього рекомендували Лідії цю процедуру. Але побоювання, що боляче, не ефективно, дорожче, ніж шугаринг чи віск ставали на перешкоді.

1. Економічну доцільність лазерної епіляції Лівобережна довів калькулятор. Інтервали між процедурами з кожним разом стають довшими, а з часом, після 10—12 процедур, необхідність в процедурі взагалі зникає. Воскова і цукрова депіляція, можна сказати, процедура пожиттєво, як і витрати на неї.
2. А те, що епіляція діодним лазером Лівобережна комфортна процедура, Лідія переконалася сама. Потужне охолодження не дозволяє нагріватися тканинам тіла, а велика площа маніпули та висока частота спалахів дозволяє швидко обробляти великі ділянки шкіри.
3. Ефективність цієї методики вище очікувань. Приємно для клієнтки було побачити, що вже після першої процедури волосся стало значно менше, а наявне волосся стало світлішим і тоншим. Варто зазначити, що інтервал між кожною наступною процедурою збільшується і  рідше потрібно виділяти час на видалення небажанного волосся.

В інтервалах між процедурами не рекомендовано воскову депіляцію чи шугарінг. Все, що заважає чи бентежить, варто підрізати чи голити. Найбільш, так би мовити, «важким» є інтервал між першою та другою процедурою, коли волосся, що активно росте лишається в середньому до 50%.
Вже після другої – третьої процедури лазерної епіляції Лівобережна ситуація стає значно кращою, волосся в активній фазі стає все менше і воно має в собі мало пігменту, світліє та стончується

 Пляжний відпочинок нашої клієнтки випав на проміжок між п’ятою та шостою процедурою. І вперше в житті він минув без турбот про набридливе волосся!

Запишись на услугу

Специалисты

наша комманда

Онищенко Алла Петровна

Онищенко Алла Петровна

генеральный директор ЦРСБ «Партнер Плюс» и сети центров косметологии лица и тела, эстетической медицины «Райская птица» г. Киев, коуч, бизнес-тренер
Шендрик Ольга Владимировна

Шендрик Ольга Владимировна

генеральный директор ЦРСБ «Партнер Плюс» и сети Центров косметологии лица и тела, эстетической медицины «Райская птица» г. Киев., бизнес-тренер, консультант…
Жиленкова Катерина Игоревна

Жиленкова Катерина Игоревна

дерматолог, косметолог, специалист инъекционных методик, преподаватель Учебного центра «Партнер Плюс»
Караман Наталья Геннадиевна

Караман Наталья Геннадиевна

мастер по маникюру и педикюру, методист учебного центра "Партнер+"