Центр косметології обличчя та тіла, естетичної медицини

Лікувальний масаж Лівобережна, Позняки Київ

img 7036

Малоактивний спосіб життя – головне визначення проведення робочого і вільного часу людей, що живуть у наш час. Це призводить неминуче до проблем опорно-рухового та м’язово-зв’язкового апарату. Маючи таку проблему, клієнти звертаються до наших фахівців із запитом лікувального масажу спини Позняки, Лівобережна Київ і загального лікувального масажу.

Успіх будь-якого лікування залежить від детального збору анамнезу і правильної постановки діагнозу.
Однією з найефективніших діагностичних методик, що застосовуються в роботі нашими фахівцями, є кінезіологія. Цей метод дає змогу діагностувати захворювання всіх органів і систем і дає можливість правильно підібрати метод лікувального масажу Київ.
Наші фахівці-практики вдаються до багатьох методик лікувального масажу, серед яких: класичний масаж, постізометрична релаксація, кінезіотейпування і краніо-сакральна терапія.

  1. Класичний лікувальний масаж спини Київ Позняки, Лівобережна допомагає посилити приплив крові до задерев’янілих і спазмованих м’язів, зняти напругу, поліпшити трофіку тканин і нервову провідність. Лікувальний масаж спини починається з погладжування оброблюваної зони. Потім проводиться активне розтирання, що дає змогу крові добре постачати тканини киснем і поживними речовинами. При цьому назад кров забирає токсини, що накопичилися в шкірі та м’язах, які потім виводяться з організму. Поступальними рухами фахівець розминає м’язи і фасції, знімаючи тонус і перенапруження в проблемній зоні. Таким чином тканини набувають звичного для них функціонального стану.

2. Постізометрична релаксація м’язів (ПІР) – вид лікувального масажу Позняки, Лівобережна Київ, який вже став звичним в арсеналі наших масажистів. Дає змогу м’яко і результативно розтягнути перенапружений м’яз або групу м’язів, так званий, м’язовий анатомічний поїзд. Чим унікальна ця методика лікувального масажу, так це можливістю опрацювати м’язи, що лежать глибоко, до яких важко дістатися під час класичного масажу.

3. Після гарного опрацювання м’язів їм потрібна надійна підтримка і фіксація для закріплення отриманого ефекту. Тут доречним стане кінезіотейпування. Тейп – це еластична стрічка, яка за допомогою клею медичного призначення прикріплюється до шкіри і фіксує м’яз. Тейп може перебувати на тілі до двох тижнів, жодним чином не обмежуючи рухи і спосіб життя. Він не боїться води, тому можна спокійно приймати водні процедури. Ви здивуєтеся, наскільки комфортно почуватиметеся з тейпами.

Кожен з лікувальних масажів Позняки, Лівобережна Київ можна застосовувати окремо, але ми у своїй багаторічній роботі довели, що комплексні програми діють набагато швидше і результативніше, ніж моно процедури!

Запишись на послугу

Фахівці

наша команда

Ткаченко Альона Миколаївна

Ткаченко Альона Миколаївна

Адміністратор Центру косметології обличчя та тіла, естетичної медицини “Райський птах” Має досвід роботи в індустрії краси 5 років. Пройшла курси…
Ганущак Валерія Іванівна

Ганущак Валерія Іванівна

косметолог, викладач Академії “Партнер+” Має вищу освіту – Національний університет харчових технологій (біотехнолог) та спеціальне “Косметолог-естетист. Експерт-рівень” (Академія професійної освіти…
Онищенко Алла Петрівна

Онищенко Алла Петрівна

генеральний директор Академії «Партнер Плюс» та мережі центрів косметології обличчя та тіла, естетичної медицини «Райський птах» м. Київ, коуч, бізнес-тренер…
Шендрик Ольга Володимирівна

Шендрик Ольга Володимирівна

генеральний директор Академії «Партнер Плюс» та мережі центрів косметології обличчя та тіла, естетичної медицини «Райський птах» м. Київ, бізнес-тренер, консультант…