Центр косметології обличчя та тіла, естетичної медицини

Манікюр Позняки

img 6445

За надзайнятості, яка стала відмінністю сьогодення, хочеться, щоб процедура, на яку виділено час зі щільного графіка, мала і естетичне значення, і мала антистресовий ефект. Такою процедурою може стати спа – манікюр Позняки. У чому ж його відмінність від звичайного класичного обрізного манікюру?
Початкові етапи класичного манікюру і спа-манікюру Позняки є ідентичними. За допомогою піноподібного дезінфекційного засобу для шкіри фахівець проводить обробку кистей рук клієнта. Весь інструментарій майстра є повністю стерильним і пройшов усі рівні дезінфекції та стерилізації.

Жодна процедура у нас не починається без того, щоб з’ясувати потреби та побажання клієнта. У кожного відвідувача послуги манікюр свої смаки та уподобання. Хтось любить довгі нігті, хтось віддає перевагу укороченим. Зараз існує тренд у манікюрі на нігті овальної та мигдалеподібної форм, але, як і раніше, м’який квадрат улюблений багатьма нашими клієнтами.

Після оформлення нігтьової пластини, майстер проводить поетапно пальчик за пальчиком процедуру обрізного манікюру Позняки, ретельно обробляє кутикулу і бічні валики, позбавляючи в такий спосіб руки задирок і омертвілих загрубілих клітин шкіри.

І ось, закінчивши процедуру манікюру на Позняках, фахівець приступає до спа-ритуалу. На вологі руки клієнта наноситься м’який гель-скраб, легкими масажними рухами майстер знімає ороговілості зі шкіри, даючи змогу в такий спосіб проникати препаратам, які далі наноситимуться на шкіру, глибоко всередину. Після скрабування проводиться ритуал спа-масажу по інтенсивно живильній масці. Завдяки активним компонентам, препарат глибоко живить і зволожує шкіру. Проникнувши в шкіру, препарат утворює там запас корисних шкірі компонентів, які шкіра потім використовує за потребою. Добре зволожена шкіра має молодий і пружний вигляд, тому що насичуються шкірні складки, вирівнюється рельєф і поліпшується структура шкіри. Такий спа-ритуал необхідно повторювати кожні два тижні, як гігієнічну процедуру та процедуру догляду за руками, яка сприятливо впливає на самооцінку і психологічний стан жінки!

Ну, і крім того, наші майстри порекомендують для цілісного образу покриття нігтів, а особливо нейл-дизайн, який зараз перебуває на піку популярності. Особливо ефектно дизайн виглядає при поєднанні глянцевих і матових поверхонь. Також дуже гарний вигляд мають малюнки з негативним простором, тобто поєднання профарбованих і порожніх ділянок нігтів!

Запишись на послугу

Фахівці

наша команда

Ткаченко Альона Миколаївна

Ткаченко Альона Миколаївна

Адміністратор Центру косметології обличчя та тіла, естетичної медицини “Райський птах” Має досвід роботи в індустрії краси 5 років. Пройшла курси…
Ганущак Валерія Іванівна

Ганущак Валерія Іванівна

косметолог, викладач Академії “Партнер+” Має вищу освіту – Національний університет харчових технологій (біотехнолог) та спеціальне “Косметолог-естетист. Експерт-рівень” (Академія професійної освіти…
Онищенко Алла Петрівна

Онищенко Алла Петрівна

генеральний директор Академії «Партнер Плюс» та мережі центрів косметології обличчя та тіла, естетичної медицини «Райський птах» м. Київ, коуч, бізнес-тренер…
Шендрик Ольга Володимирівна

Шендрик Ольга Володимирівна

генеральний директор Академії «Партнер Плюс» та мережі центрів косметології обличчя та тіла, естетичної медицини «Райський птах» м. Київ, бізнес-тренер, консультант…