Центр косметології обличчя та тіла, естетичної медицини

Масаж рук

Важко переоцінити процедуру масажу рук, яка здійснює цілющу дію на фізичне і емоційне самопочуття.

masazh ruk

Лікувальний ефект

Перш за все лікувальний ефект обумовлений глибоким опрацюванням м’язової системи, внаслідок чого знімається спазм і блоки. М’язи рук вплітаються анатомічно в м’язи грудей і спини. Опрацювання м’язів передпліччя полегшує масажисту роботу зі спиною і грудною кліткою, призводить до поетапного розблокування м’язового анатомічного поїзда, покращує живлення м’язів кров’ю, підсилює перебіг лімфи і стимулює очищення тканин від шлаків і токсинів.

Масаж рук рекомендований людям, які займаються спортом для швидкого відновлення після фізичних навантажень, зняття больового синдрому, швидкого виведення молочної кислоти з тканин. Завдяки масажу рук, тренування стануть ще більш результативними.

Ефект моделювання контурів

Регулярні сеанси масажу рук підсилюють трофіку тканин: шкіра і м’язи отримують вітаміни і поживні речовини. Через це відбувається регенерація тканин, синтез колагену і еластину, що в свою чергу призводить до підтяжки шкірних покривів, поліпшення контурів і форми рук. Такі зміни стають можливими завдяки проходженню курсу процедур, що складається з 10–12 сеансів, правильному харчуванню і фізичній активності.

Антицелюлітний коригувальний ефект

Спеціальна методика масажу зменшить об’єм підшкірно-жирової тканини, поліпшить її структуру, позбавить від горбків і нерівностей, утворених скупченням жирових клітин.

Загальнооздоровчий ефект

На поверхні рук (кисті, передпліччя, плече) знаходяться безліч акупунктурних точок, які пов’язані безпосередньо з органами людського тіла. При виконанні класичних технік масажу фахівець проходить по акупунктурних точках, приводячи органи, які знаходяться в дисбалансі, до фізіологічної норми.

masazh ruk 2

Антистресова і заспокійлива дія

Руки – це дуже чутлива частина тіла. Тому масажні погладжування цієї частини призводять до релаксації всього організму, поліпшення самопочуття і психологічного настрою.

Показання для масажу рук:

1. Спазм м’язів.

2. Перенапруження м’язів після тренувань.

3. Провисання тканин, недостатня пружність шкірних покривів.

4. Зайві об’єми підшкірно-жирової клітковини.

5. Втома, стрес.

Рекомендуємо поєднувати масажі рук з масажами спини або шийно-комірцевої зони.

Запишись на послугу

Фахівці

наша команда

Ткаченко Альона Миколаївна

Ткаченко Альона Миколаївна

Адміністратор Центру косметології обличчя та тіла, естетичної медицини “Райський птах” Має досвід роботи в індустрії краси 5 років. Пройшла курси…
Ганущак Валерія Іванівна

Ганущак Валерія Іванівна

косметолог, викладач Академії “Партнер+” Має вищу освіту – Національний університет харчових технологій (біотехнолог) та спеціальне “Косметолог-естетист. Експерт-рівень” (Академія професійної освіти…
Онищенко Алла Петрівна

Онищенко Алла Петрівна

генеральний директор Академії «Партнер Плюс» та мережі центрів косметології обличчя та тіла, естетичної медицини «Райський птах» м. Київ, коуч, бізнес-тренер…
Шендрик Ольга Володимирівна

Шендрик Ольга Володимирівна

генеральний директор Академії «Партнер Плюс» та мережі центрів косметології обличчя та тіла, естетичної медицини «Райський птах» м. Київ, бізнес-тренер, консультант…