Центр косметології обличчя та тіла, естетичної медицини

Масажний салон Лівобережна

img 7261

Величезна кількість методик, які застосовують наші фахівці в масажному салоні Лівобережна “Райський птах”, дає змогу розв’язати будь-яку проблему естетичного, оздоровчого або лікувального характеру, з якою звернеться клієнт у масажний салон на Лівобережній.

1) Оздоровчі масажі тіла дають змогу привести до ладу психо-емоційне та фізичне здоров’я.

Загальний масаж включає в себе масаж спини, грудної клітки, живота, верхніх і нижніх кінцівок. Працюючи по черзі з усіма частинами тіла, масажист масажного салону Лівобережна знімає спазм м’язів, невроз, приводить стан м’язової та сполучної тканини до фізіологічного стану і правильного функціонування.
Поліпшується мікроциркуляція крові в шкірі та м’язах, кров приносить більше кисню і поживних речовин. Такий масаж принесе обов’язково розслаблення і душевний спокій. Крім загального масажу ми можемо запропонувати нашим клієнтам масаж окремих частин тіла: масаж спини, масаж шийно-комірцевої зони, масаж рук, масаж ніг, масаж живота та масаж грудної клітки. Кожен мануальний масаж корисно доповнити баночним масажем, який дуже добре знімає перенапруження та набряклість м’язів.

Після процедури хіромасажу тіла клієнт почувається відпочившим і повним сил. Ділячись враженнями після цього масажу пацієнт описує стан, як після відпустки!

2) Естетичні масажі дають змогу кожній жінці позбутися проблем целюліту, спливших форм і обрисів тіла.

Адже почуватися впевнено в будь-якому одязі і без нього дуже важливо для будь-якої жінки. Завдяки ручним і апаратним процедурам ми можемо привести фігуру в гарний стан через кілька місяців регулярних відвідувань фахівця. З апаратних методик безсумнівний фаворит у наших клієнтів масажного салону Лівобережна вакуумно-роликовий масаж на апараті Starvac.
Любов до нього заслужена багаторічними позитивними результатами від курсу процедур. Кожна клієнтка відзначає приємні зміни, які відбуваються з її тілом. З першої процедури всі наші клієнти відзначають поліпшення стану шкіри, вона стає гладенькою і більш пружною.Ефект від процедури можна посилити за допомогою пресотерапії.
Крім цього, наші естетисти володіють методиками ручного антицелюлітного масажу, масажу ГуаШа, фітнес-масажу, лімфодренажного, баночного і медового масажу. За багато років роботи наш масажний салон на Лівобережній “Райський птах” має колосальний практичний досвід у досягненні довгострокового результату.

Запишись на послугу

Фахівці

наша команда

Ткаченко Альона Миколаївна

Ткаченко Альона Миколаївна

Адміністратор Центру косметології обличчя та тіла, естетичної медицини “Райський птах” Має досвід роботи в індустрії краси 5 років. Пройшла курси…
Ганущак Валерія Іванівна

Ганущак Валерія Іванівна

косметолог, викладач Академії “Партнер+” Має вищу освіту – Національний університет харчових технологій (біотехнолог) та спеціальне “Косметолог-естетист. Експерт-рівень” (Академія професійної освіти…
Онищенко Алла Петрівна

Онищенко Алла Петрівна

генеральний директор Академії «Партнер Плюс» та мережі центрів косметології обличчя та тіла, естетичної медицини «Райський птах» м. Київ, коуч, бізнес-тренер…
Шендрик Ольга Володимирівна

Шендрик Ольга Володимирівна

генеральний директор Академії «Партнер Плюс» та мережі центрів косметології обличчя та тіла, естетичної медицини «Райський птах» м. Київ, бізнес-тренер, консультант…