Центр косметології обличчя та тіла, естетичної медицини

Масажний салон Позняки

img 6235

Серед напрямків, якими займається салон “Райський птах”, хотілося особливо виділити масажний салон Позняки. І це не випадково. У нашому масажному салоні працюють найкращі фахівці міста Києва, запис до яких сформовано на кілька місяців наперед!

Що ж визначає таку популярність і затребуваність послуги?!

  • Насамперед це найвища кваліфікація наших майстрів. У масажному салоні на Позняках працюють реабілітологи, які володіють найсучаснішими та найефективнішими лікувальними, оздоровчими та антицелюлітними методиками.
  • Величезний практичний досвід наших фахівців помножений на глибокі знання анатомії і фізіології людини плюс багаторічна практика викладання забезпечує нашим клієнтам завжди хороший прогнозований результат.
  • Правильний підбір ефективних методик оздоровчих і лікувальних процедур, які приводять клієнта обов’язково до хорошого, стабільного і довготривалого результату. Великий відсоток наших клієнтів рекомендують наш масажний салон Позняки своїм друзям і знайомим!
  • Одним із напрямів, який практикують наші фахівці в масажному салоні, є кінезіологія.

Кінезіологія – наука, яка вивчає рухи м’язів людського тіла. Адже, коли ми відчуваємо біль у спині, нозі або іншій частині тіла, то ці відчуття дає нам найчастіше саме м’яз, що неправильно функціонує. Причин цього стану може бути безліч, а одним із вірних рішень – прикладна кінезіологія та кінезіотейпування.
М’язове тестування допомагає фахівцеві масажного салону Позняки визначити ті ділянки, де порушено фізичний або енергетичний стан пацієнта. Після діагностики застосовується опрацювання саме тих м’язових анатомічних поїздів, які проявили дисфункцію у конкретного клієнта. Використовуючи ті самі методи та м’язове тестування, фахівець має можливість об’єктивно оцінити отриманий результат безпосередньо після процедури. Результат може проявлятися як у збільшенні м’язів в об’ємі та у збільшенні амплітуди руху просто на очах у клієнта, так і в знятті больових відчуттів і зміні емоційного стану.

Запишись на послугу

Фахівці

наша команда

Ткаченко Альона Миколаївна

Ткаченко Альона Миколаївна

Адміністратор Центру косметології обличчя та тіла, естетичної медицини “Райський птах” Має досвід роботи в індустрії краси 5 років. Пройшла курси…
Ганущак Валерія Іванівна

Ганущак Валерія Іванівна

косметолог, викладач Академії “Партнер+” Має вищу освіту – Національний університет харчових технологій (біотехнолог) та спеціальне “Косметолог-естетист. Експерт-рівень” (Академія професійної освіти…
Онищенко Алла Петрівна

Онищенко Алла Петрівна

генеральний директор Академії «Партнер Плюс» та мережі центрів косметології обличчя та тіла, естетичної медицини «Райський птах» м. Київ, коуч, бізнес-тренер…
Шендрик Ольга Володимирівна

Шендрик Ольга Володимирівна

генеральний директор Академії «Партнер Плюс» та мережі центрів косметології обличчя та тіла, естетичної медицини «Райський птах» м. Київ, бізнес-тренер, консультант…