Центр косметології обличчя та тіла, естетичної медицини

Мені відвідувати косметолога ще зарано чи вже запізно?

img 3321

Звернення з таким питанням досить часті. Іноді й у 35 років клієнтка заявляє, що відвідувати косметолога їй іще зарано, а інша, у 52 роки, каже, що їй уже пізно й немає таких процедур, щоб їй повернули красу й доглянутість.

У своїх переконаннях помиляються обидві. У тридцять п’ять уже знижена здатність шкіри до синтезу колагену й еластину, продукції ендогенної, внутрішньої, гіалуронової кислоти, і ця редукція з кожним роком тільки посилюватиметься. Похід на курси доглядових процедур до косметолога на Позняках має стати регулярним вже після 28 років, коли і з’являються перші прояви зниження здатності шкіри до 100% регенерації та омолодження. А в 50 і старше за допомогою косметології на Позняках можна мати доглянутий і молодший вигляд, ніж у свої роки, стимулюючи решту ресурсів шкіри.
Звичайно ж, процедури для цих вікових груп будуть різними, як і потреби шкіри в різному періоді життя.

Група 30+

 1. Масажі обличчя
  Масажі обличчя класичний, лімфодренажний здатні посилювати обмінні процеси в шкірі, евакуювати продукти життєдіяльності клітин, підвищують живлення клітин киснем і корисними речовинами. Відповідно шкіра позбавляється набряків, шлаків і токсинів. Зовні це проявляється сяйвом шкіри, рівним тоном обличчя, відсутністю синців і набряків під очима.
  Ці масажі показано робити курсом із 10 процедур, 2 або 3 рази на тиждень. Доцільно до них додавати маски кремові або альгінатні, які спрямовані на зволоження, живлення шкіри, мають освітлювальний та антиоксидантний ефект.
 1. Апаратні методи в косметології Позняки
  Для цього віку прекрасно підійде мікрострумова терапія. Абсолютно фізіологічний метод впливу на шкірні покриви. Ми застосовуємо мікрострумову терапію в роботі з клієнтами, які мають набряклість, знижений тургор шкіри, відсутність еластичності тканин, тьмяний колір обличчя.
  Струми низької амплітуди впливають на клітини шкіри, знижують тиск у просторі між клітинами, посилюють обмінні процеси, дренаж тканин. Завжди високий результат від процедури мікрострумової терапії забезпечений її багатовекторністю. Струми впливають на всі структури шкіри, а також на м’язи обличчя, шиї, декольте. Додаткову стимуляцію отримують і фібробласти, які виробляють колаген та еластин і вже до віку 35-ти років трішечки, так би мовити, зношуються.
  Другий метод, рекомендований нашим косметологом Позняки, – карбоновий пілінг. М’яке відлущування (випарювання лазерним променем) верхнього ороговілого шару шкіри призводить до регенерації шкірних покривів, проліферації нових молодих клітин шкіри. Супутнє цьому прогрівання тканин пробуджує фібробласти синтезувати молоді білкові структури шкіри. Відбувається очищення і зменшення пор. Шкіра обличчя має вигляд однорідної та пружної. Також ефективно після лазерного пілінгу наносити маски, які з легкістю проникають у шкіру, живлять, зволожують і омолоджують.
 2. Іін’єкційні методики
  Для посилення ефекту від процедур класичної та апаратної косметології ми застосовуємо мезотерапію і біоревіталізацію. Для цієї вікової групи добре працюють мезококтейлі зі зволожувальними, освітлювальними, антиоксидантними властивостями. Біоревіталізація ідеальна для усунення сухості шкіри, підготовки до літнього сезону, а також реабілітації шкіри після впливу різних зовнішніх факторів (інсоляції, вітру, опалення, холоду).

Гпуппа 50+

 1. Апаратні методики
  Радіохвильовий ліфтинг
  Сама назва методики говорить про те, що відбувається підтяжка шкіри. Контрольоване прогрівання (датчик температури і чіткий таймінг процедури) вкорочує старі розтягнуті колагенові та еластинові волокна, яких у цьому віці вже предостатньо. Тому ліфтинг тканин видно відразу ж після впливу на них радіохвильової терапії. Самі ж фібробласти починають функціонувати й активно продукувати колаген та еластин. Цей процес має пролонговану дію, тому підтяжка тканин відбувається навіть після того, як клієнт закінчив курс процедур у косметолога Позняки в салоні краси “Райський птах”.
  Яка ще процедура може запропонувати тривале поліпшення стану зовнішності без втручання ззовні? Тому радіохвильовий (RF) ліфтинг №1 серед апаратних методів для клієнтів 50+.
 2. Масажні техніки та активний догляд
  Масаж обличчя №1, який професійно виконує косметолог на Позняках для цієї вікової категорії – міостимулювальний масаж Джим (Gym). Уже давно масаж Джим улюблений і затребуваний через високу ефективність від курсу процедур. Gym – це ніщо інше, як тренування м’язів обличчя, які втратили силу, тонус і еластичність. Симбіоз умінь і майстерності фахівця, а також старанної роботи пацієнта під час самої процедури. З кожною наступною процедурою гармонізуються риси обличчя, пом’якшуються шкірні депресії та заломи, зникають брилі та друге підборіддя. Для зменшення набряклості, особливо за деформаційного типу старіння рекомендований також авторський моделювальний масаж. Ці масажі можна поєднувати і чергувати між собою. Масаж Gym рекомендований 1 раз на 7-10 днів, лімфодренаж доцільно проводити 2 рази на тиждень. Для поліпшення якості шкіри важливо доповнювати масажі доглядовими процедурами. Для категорії 50+ добре зарекомендували себе альгінатні маски, які насичують шкіру поживними речовинами, мінералами, мають властивість вибілювати і зволожувати шкіру. У період невисокої активності сонця доцільно проводити курс хімічного пілінгу в кабінеті косметологів “Райський птах” Позняки. Властивості пілінгу оновлювати шкіру дуже доречні для вікових клієнтів. Але будьте готові після пілінгів завжди використовувати крем з SPF фактором навіть у зимовий період.
 3. Інноваційні методики
  Наш фаворит – SMAS-lifting.
  Методика HiFu SuperLift впливає ультразвуковими хвилями на апоневротичну систему. Ультразвук миттєво скорочує колагенові та еластинові волокна, водночас стимулює вироблення нового колагену й еластину. Силу ліфтингу після SMAS можна порівняти тільки з хірургічною підтяжкою обличчя. Спеціаліст змінює картриджі для впливу на різну глибину шкіри, а також м’язи. SMAS-ліфтинг прекрасно поєднується з іншими процедурами класичної та ін’єкційної косметології Позняки.

Чекаємо Вас на послугаг косметології в мережі салонів “Райський птах”

Запишись на послугу

Фахівці

наша команда

Ткаченко Альона Миколаївна

Ткаченко Альона Миколаївна

Адміністратор Центру косметології обличчя та тіла, естетичної медицини “Райський птах” Має досвід роботи в індустрії краси 5 років. Пройшла курси…
Ганущак Валерія Іванівна

Ганущак Валерія Іванівна

косметолог, викладач Академії “Партнер+” Має вищу освіту – Національний університет харчових технологій (біотехнолог) та спеціальне “Косметолог-естетист. Експерт-рівень” (Академія професійної освіти…
Онищенко Алла Петрівна

Онищенко Алла Петрівна

генеральний директор Академії «Партнер Плюс» та мережі центрів косметології обличчя та тіла, естетичної медицини «Райський птах» м. Київ, коуч, бізнес-тренер…
Шендрик Ольга Володимирівна

Шендрик Ольга Володимирівна

генеральний директор Академії «Партнер Плюс» та мережі центрів косметології обличчя та тіла, естетичної медицини «Райський птах» м. Київ, бізнес-тренер, консультант…