Центр косметології обличчя та тіла, естетичної медицини

Найпопулярніші послуги косметолога

img 6303

Досліджуючи журнал запису косметолога легко простежити прихильність споживачів до косметологічних послуг.
П’єдестал послуг:

 1. Масажі обличчя + доглядові процедури.
 2. апаратні методики.
 3. чищення обличчя.
 4. ін’єкційні методики.

До того ж у лідера п’єдесталу, масажу обличчя, є свій фаворит – масаж Gym (Джим), що стимулює м’язи обличчя. Далі йдуть авторський масаж “Партнер Плюс” і класичний масаж обличчя Позняки, Лівобережна. Кожен з масажів має свою спрямованість і часто косметолог застосовує їх комплексно.
Як впливає кожен з масажів на шкіру і м’язи обличчя?

 1. Масаж Gym (Джим) застосовують для зміцнення м’язового каркаса, для поліпшення функціонування м’язів обличчя і шиї. Саме, цей масаж гармонізує риси обличчя, окреслює і водночас пом’якшує їх. Після курсу масажу зникають деформації у вигляді нависання носогубних складок, брилів, нависання верхньої повіки. Масаж Джим Позняки, Лівобережна підтягує нижню третину обличчя, аж до другого підборіддя.
  2. Авторський моделюючий масаж “Партнер Плюс” – авторська масажна техніка, розроблена косметологами-методистами салонів краси “Райський птах”.
  Чому маючи стільки масажів на ринку косметологічних послуг, нам довелося розробляти авторську методику? Він був розроблений під запит наших клієнтів, а саме боротьба з раннім старінням періорбітальної зони та набряки, як у цій зоні, так і всього обличчя загалом.
  3. Класичний масаж обличчя Позняки, Лівобережна викликає приплив крові, відтік лімфи, поліпшення живлення тканин. Класичний масаж слугує чудовим засобом для надання шкірі обличчя доглянутого свіжого вигляду. Особливо цей масаж пасує клієнтам із дрібнозморшкуватим і втомленим типом старіння, коли важливо поліпшити живлення тканин вітамінами, мікроелементами та евакуювати шлаки й токсини.
  Доцільно після масажу наносити доглядові маски, сироватки, креми, тому що після масажу шкіра стає більш сприйнятливою до всіх препаратів, завдяки поліпшенню обмінних процесів. Маски рекомендовані як кремові, так і альгінатні з різною спрямованістю дії: зволожувальні, освітлювальні, ліфтингові, антиоксидантні. Для посилення дії маски ефективним є використання сироватки тієї ж спрямованості дії.

  Апаратні методики багатьом нашим клієнтам до душі, оскільки вони вирізняються швидким результатом, високою ефективністю, довгим стійким результатом після курсу процедур, а також абсолютною безпекою.
  Рейтинг апаратних методик:
  1.Радіохвильовий ліфтинг (RF-терапія) Позняки, Лівобережна ґрунтується на прогріванні тканин шкіри і стимуляції клітин фібробластів до синтезу білкових волокон, колагену і еластину. Від кількості та стану колагенових і еластинових волокон залежить пружність шкірних покривів. З часом колаген руйнується, стає крихким і ламким. Відповідно шкіра стає в’ялою за зовнішнім виглядом і на дотик. А ще з часом наша шкіра втрачає вологу, а стимуляція фібробластів радіочастотною енергією провокує синтез гіалуронової кислоти, яка і є відповідальною за зволоження нашої шкіри. Характерно, що поліпшення шкіри триває і після закінчення курсу процедур, тому що rf-ліфтинг Позняки, Лівобережна дає поштовх клітинам на продуктивну роботу без додаткової стимуляції.
 2. Електоропорація Позняки. Цю процедуру полюбили противники мезотерапії, які не хочуть, або не люблять, або, що теж буває, бояться ін’єкцій. Суть мезо в тому, щоб, впроваджуючи препарати, за допомогою голки, наситити шкіру поживними речовинами, вітамінами, мікроелементами, полінуклеотидами, гіалуроновою кислотою.
  Чому для цього застосовують шприц і голку?
  Річ у тім, що наша шкіра дуже добре виконує свою основну функцію, а саме захисну, вона дуже неохоче пропускає всередину чужорідні речовини. Для того, щоб впровадити в шкіру що-небудь, потрібно порушити її цілісність, наприклад, за допомогою голки. Або ж за допомогою струму розхитати зв’язки між клітинами й утворити канали, через які й надійдуть у шкіру корисні речовини. На цьому й будується принцип електропорації. На шкіру наносять сироватки, які ідеально підійдуть нашому клієнту з огляду на потреби шкірних покривів: з освітлювальним, ліфтінговим, зволожувальним, антиоксидантним або ботокс ефектом. А потім відбувається впровадження сироваток за допомогою маніпули, через яку подається струм малої амплітуди. Обробляючи ділянку за ділянкою, косметолог Позняки, Лівобережна насичує шкіру необхідними речовинами.

Чистка обличчя Позняки, Лівобережна (механічна, ультразвукова, комбінована)
Хоча в нашому рейтингу чистка обличчя посідає третє місце, це процедура номер №1 у клієнтів, які вперше звертаються до косметолога. Саме з неї у багатьох починається знайомство з послугами косметологічного кабінету. Напевно, більшість із нас хоча б кілька разів у житті застосовували послугу чистки обличчя. За індивідуальними потребами та проблемами шкіри наші косметологи Позняки, Лівобережна застосовують різні види чистки. Наша шкіра у когось частіше, а у когось рідше потребує глибокого очищення. Після правильно проведеної чистки фахівцем шкіра сяє чистотою і здоров’ям, поліпшуються здібності шкіри до засвоєння масок, кремів і сироваток, посилюється поділ молодих клітин шкіри, нормалізується функція сальних залоз. Пам’ятайте, чистка обличчя не постійна, але регулярна процедура!

Ін’єкційні методики
Робота в ін’єкційній методиці full-face зачіпає всі проблемні зони клієнта, гармонізує обличчя, прибирає шкірні заломи, зони шкірних депресій, нівелює вікові зміни.
З назви методики зрозуміло, що косметолог працює з усіма зонами обличчя і шиї, застосовуючи і комбінуючи різні інвазивні методики, мезотерапію, біоревіталізацію, контурну пластику, ботокс, мезонитки, виходячи з морфотипу старіння пацієнта.
Для клієнтів з дрібнозморшкуватим типом старіння ідеальні біоревіталізація, ботокс, мезотерапія. Таких клієнтів турбує зневоднення шкіри і сітка зморшок, тому вищеописані процедури допоможуть впоратися з цими завданнями.
Клієнти з втомленим типом старіння отримають гарний результат при застосуванні мезотерапії, біорепарації, біоревіталізації, філерів, ботулінотерапії. Мезо- і біотерапія повернуть шкірі пружність і поліпшать якість загалом, філери заповнять відсутній об’єм, а ботокс розслабить м’язи і позбавить зморшок і заломів на лобі, навколо очей, підніме куточки рота.
Деформаційний тип старіння успішно коригується за допомогою тредліфтингу (встановлення мезониток) і ботулотоксину. Можливі також у цьому разі філери і біоревіталізанти, єдине, що їх застосування має бути з обережністю, щоб не додавати тяжкості тканинам, які за такого типу старіння і так важкі.
Але, не дивлячись на всі рейтинги, у кожного є своя улюблена косметологічна процедура, яка приносить максимум задоволення, а через задоволення приходить і результат!

Запишись на послугу

Фахівці

наша команда

Ткаченко Альона Миколаївна

Ткаченко Альона Миколаївна

Адміністратор Центру косметології обличчя та тіла, естетичної медицини “Райський птах” Має досвід роботи в індустрії краси 5 років. Пройшла курси…
Ганущак Валерія Іванівна

Ганущак Валерія Іванівна

косметолог, викладач Академії “Партнер+” Має вищу освіту – Національний університет харчових технологій (біотехнолог) та спеціальне “Косметолог-естетист. Експерт-рівень” (Академія професійної освіти…
Онищенко Алла Петрівна

Онищенко Алла Петрівна

генеральний директор Академії «Партнер Плюс» та мережі центрів косметології обличчя та тіла, естетичної медицини «Райський птах» м. Київ, коуч, бізнес-тренер…
Шендрик Ольга Володимирівна

Шендрик Ольга Володимирівна

генеральний директор Академії «Партнер Плюс» та мережі центрів косметології обличчя та тіла, естетичної медицини «Райський птах» м. Київ, бізнес-тренер, консультант…