Центр косметології обличчя та тіла, естетичної медицини

Нарощення вій Позняки, Осокорки, Лівобережна

559

Є думка, що чоловіки насамперед звертають увагу на очі жінки та її фігуру, все інше собі додумують. Про те, як привести в привабливий для чоловічого погляду стан фігуру є багато статей на нашому сайті. А тут хотілося б зупинитися на очах.

Не всіх обдарувала природа млосним поглядом з-під густих вій, але це легко виправити нарощуванням вій Позняки, Оболонь, Лівобережна. Адже, не дарма нарощування вій називають корекцією погляду.

Варіантів нарощування є безліч, і для любителів природності, і для прихильників суперпишності.

1 Дуже гарний і до того ж натуральний вигляд має класичний варіант нарощування вій. За такого варіанту довжину вій підбирають рівномірно. У самому центрі найдовші, до внутрішнього і зовнішнього краю вони плавно стають коротшими. Створюється враження, що Ви володарка красивих довгих вій, які профарбовані тушшю класу люкс.
Але як чудово виглядають різні ефекти!

2 Ефект лисячого ока добре виглядає у власниць великих очей округлої форми з піднятими зовнішніми куточками. Цей ефект нарощування вій Позняки, Осокорки, Лівобережна робить очі більш витягнутими і візуально опускає зовнішній куточок ока. Яким же таємничим виходить погляд з-під таких вій!

А буває, коли у клієнтки дуже вузькі очі, а зовнішній кут опущений вниз. Таку форму називають “оком, що плаче”. Візуально підняти кут і округлити очі допоможе ефект білячого ока. Пам’ятаєте, який у білочки пустотливий погляд?

“Ляльковий” декоративний ефект досягається використанням дуже довгих вій по всьому оку, за виключенням самого краю, зовнішнього і внутрішнього. Цей ефект подібний до рядків із пісні: “Плескай віями і злітай”.

А завдяки відомій Кім Кардаш’ян став дуже модним ще один ефект – розріджений. Такий ефект, може бути досягнутий при використанні по черзі довгих і коротких вій.

  1. При виконанні нарощування вій Позняки, Осокорки, Лівобережна можливо погратися з об’ємами.
    Крім класичного об’єму, коли на кожну свою вію майстер приклеює одну нарощену вію, є і більш об’ємні варіанти.
    За бажанням на свою одну вію можна наклеїти дві, три, чотири, п’ять нарощених. І отримати, так званий, 2D, 3D, 4D, 5D ефект.

Запишись на послугу

Фахівці

наша команда

Ткаченко Альона Миколаївна

Ткаченко Альона Миколаївна

Адміністратор Центру косметології обличчя та тіла, естетичної медицини “Райський птах” Має досвід роботи в індустрії краси 5 років. Пройшла курси…
Ганущак Валерія Іванівна

Ганущак Валерія Іванівна

косметолог, викладач Академії “Партнер+” Має вищу освіту – Національний університет харчових технологій (біотехнолог) та спеціальне “Косметолог-естетист. Експерт-рівень” (Академія професійної освіти…
Онищенко Алла Петрівна

Онищенко Алла Петрівна

генеральний директор Академії «Партнер Плюс» та мережі центрів косметології обличчя та тіла, естетичної медицини «Райський птах» м. Київ, коуч, бізнес-тренер…
Шендрик Ольга Володимирівна

Шендрик Ольга Володимирівна

генеральний директор Академії «Партнер Плюс» та мережі центрів косметології обличчя та тіла, естетичної медицини «Райський птах» м. Київ, бізнес-тренер, консультант…