Центр косметології обличчя та тіла, естетичної медицини

Пілінг обличчя Позняки, Осокорки, Лівобережна

img 6718

Відома всім процедура пілінгу обличчя – ідеальна послуга косметологічного кабінету. Дуже легка переносимість, відсутність або дуже короткий період реабілітації, видимий ефект для всіх оточуючих!

Пілінги обличчя Позняки, Осокорки, Лівобережна:

Поверхневі

Серединні

Глибокі

В умовах косметологічного кабінету нашого салону ми виконуємо поверхневі та серединні пілінги. В арсеналі наших косметологів пілінги для впливу на різні патології та проблеми шкіри. Серед них пілінги на основі альфагідрокислот, піровиноградний, мигдальний, ретиноїдний, фітиновий, молочний, пілінг Дженснера, феруловий пілінги. Останній, до речі, належить до серединних пілінгів і має яскраво виражений омолоджувальний ефект.

З якого віку можна робити пілінги?
Поверхневі пілінги спрямовані, наприклад, на профілактику висипань можна робити з 16-18 років. Оптимальний вік для процедури пілінгу Позняки, Осокорки, Лівобережна в Києві після тридцяти років. Шкіра добре оновлюється, відбувається відлущування відмерлих клітин, клітини добре діляться, покращуючи тургор і пружність шкіри. Зрозуміло, що така шкіра не має зморшок і в’ялих відвислих ділянок.

Який час оптимальний для пілінгів?
Найкращий період для проведення пілінгів Позняки, Осокорки, Лівобережна – це сезони, коли відсутнє активне сонце: пізня осінь, зима і рання весна. Але навіть за відсутності активного сонця необхідно користуватися кремами із сонцезахисним фактором. Для міста буде відповідати сонцезахисний фактор до 15. А відпочинок у горах або перебування в більш теплих країнах вимагає SPF 30-50.

Як проходить процедура пілінгу обличчя Позняки, Осокорки, Лівобережна?

Очищення шкіри за допомогою спеціального засобу, який виконує демакіяж і очищає шкіру від забруднення зовнішніми факторами.

Нанесення пілінгового складу на суху шкіру. Експозиція пілінгу на шкірі на 2-10 хвилин, залежно від складу і бажаного результату.

Потім важливо ретельно змити пілінг і просушити обличчя сухими паперовими серветками.

Обов’язковим після пілінгу є нанесення індивідуально, персонально підібраної маски (зволожувальної, омолоджувальної, порозвужувальної, відновлювальної, заспокійливої тощо).

Після зняття маски можна нанести сироватку або емульсію за бажанням клієнта.

І обов’язково впровадити крем із сонцезахисним фактором, навіть якщо на вулиці ми не спостерігаємо жодного промінчика сонця

Який вигляд має шкіра після процедури пілінгу Позняки, Осокорки, Лівобережна?
Одразу можливе почервоніння шкіри, яке є абсолютно нормальною реакцією на процедуру. Почервоніння минає через кілька годин. За високих концентрацій діючих речовин можливе дрібне лущення, яке починається на 2-3 день після пілінгу і закінчується через кілька днів.
Найкращий ефект після курсу пілінгів Позняки, Оболонь, Лівобережна з 5-10 процедур:

  1. Рівна шкіра

2. Хороший ліфтинг, чіткий овал обличчя, щільний тургор

3. Відсутність дрібних і згладжування глибоких зморшок

  1. Високий рівень зволоженості шкіри

Запишись на послугу

Фахівці

наша команда

Ткаченко Альона Миколаївна

Ткаченко Альона Миколаївна

Адміністратор Центру косметології обличчя та тіла, естетичної медицини “Райський птах” Має досвід роботи в індустрії краси 5 років. Пройшла курси…
Ганущак Валерія Іванівна

Ганущак Валерія Іванівна

косметолог, викладач Академії “Партнер+” Має вищу освіту – Національний університет харчових технологій (біотехнолог) та спеціальне “Косметолог-естетист. Експерт-рівень” (Академія професійної освіти…
Онищенко Алла Петрівна

Онищенко Алла Петрівна

генеральний директор Академії «Партнер Плюс» та мережі центрів косметології обличчя та тіла, естетичної медицини «Райський птах» м. Київ, коуч, бізнес-тренер…
Шендрик Ольга Володимирівна

Шендрик Ольга Володимирівна

генеральний директор Академії «Партнер Плюс» та мережі центрів косметології обличчя та тіла, естетичної медицини «Райський птах» м. Київ, бізнес-тренер, консультант…