Центр косметології обличчя та тіла, естетичної медицини

Пілінги Позняки, Осокорки, Лівобережна

img 6717

Пілінги залишаються одними з найбільш затребуваних послуг у косметології. Це пояснюється хорошою переносимістю, коротким періодом реабілітації або повною його відсутністю. І, звісно ж, прекрасним здоровим виглядом шкіри, навіть після кількох процедур.

Найбільш “ходовими” є поверхневі пілінги Позняки, Осокорки, Лівобережна, які впливають тільки на самий ороговілий шар шкіри. Неглибокі пілінги очищають шкіру і покращують її зовнішній вигляд. Поверхневі пілінги діляться на хімічні, механічні та лазерний карбоновий пілінг.

До поверхневих механічних пілінгів Позняки, Осокорки, Лівобережна належать гомажі, мікродермабразія, брашинг.
Гомажі мають кремову основу, до складу якої входять найдрібніші абразивні частинки. Після нанесення, гомажу дають можливість підсохнути і потім за допомогою скатки проводиться процес механічного. Разом із підсохлим кремом зі шкіри відходять відмерлі частинки шкіри разом із забрудненнями. Такий легкий пілінг можна проводити, як частину салонного догляду, так і як домашню процедуру.

Мікродермабразія – це апаратна методика, яку проводять або за допомогою алмазних насадок, або за допомогою корунду (піску).

Відлущування шкіри за допомогою обертових щіток називається брашинг. Ця процедура теж проводиться за препаратами з кремовою основою, що допомагає дбайливо і ретельно очистити шкіру.

Хімічні поверхневі пілінги Позняки, Осокорки, Лівобережна мають у своєму складі переважно фруктові кислоти: яблучну, лимонну, виноградну. Ці процедури фахівці призначають курсом, 10-12 процедур один раз на тиждень. Хімічні пілінги виробляють на шкірі опік тією чи іншою мірою. Від неглибокого, при впливі поверхневим, до дуже глибокого, при впливі препаратами трихлороцтової кислоти.

На місці впливу пілінгу Позняки, Осокорки, Лівобережна відбувається регенерація клітин, омолодження шарів шкіри. Після процедур шкіра має гладенький, свіжий вигляд, згладжуються дрібні та глибокі зморшки, поліпшується текстура і колір.

Лазерний карбоновий пілінг глибоко очищає пори. Перед процедурою відбувається нанесення наногелю на обличчя, наступним етапом відбувається випаровування наногелю за допомогою променя лазера. Разом із гелем випаровуються відмерлі клітини, а також забруднення і шкірне сало пор. Такий пілінг рекомендується проводити раз на тиждень, курсом 6-10 процедур. Позитивна динаміка спостерігається вже після першої процедури.

Запишись на послугу

Фахівці

наша команда

Ткаченко Альона Миколаївна

Ткаченко Альона Миколаївна

Адміністратор Центру косметології обличчя та тіла, естетичної медицини “Райський птах” Має досвід роботи в індустрії краси 5 років. Пройшла курси…
Ганущак Валерія Іванівна

Ганущак Валерія Іванівна

косметолог, викладач Академії “Партнер+” Має вищу освіту – Національний університет харчових технологій (біотехнолог) та спеціальне “Косметолог-естетист. Експерт-рівень” (Академія професійної освіти…
Онищенко Алла Петрівна

Онищенко Алла Петрівна

генеральний директор Академії «Партнер Плюс» та мережі центрів косметології обличчя та тіла, естетичної медицини «Райський птах» м. Київ, коуч, бізнес-тренер…
Шендрик Ольга Володимирівна

Шендрик Ольга Володимирівна

генеральний директор Академії «Партнер Плюс» та мережі центрів косметології обличчя та тіла, естетичної медицини «Райський птах» м. Київ, бізнес-тренер, консультант…