Центр косметології обличчя та тіла, естетичної медицини

Салони краси Позняки, Осокорки, Лівобережна

img 3652

Як непросто знайти те, що безумовно припаде до душі, буде не тільки приємним, а й ще приноситиме користь. Такою беззаперечною знахідкою може виявитися послуга у наших спеціалістів мережі салонів краси Позняки, Осокорки, Лівобережна “Райський птах” у м. Київ.

Флагманом наших послуг є косметологія та естетична медицина, яка спрямована на корекцію всіх змін шкіри.

Величезний портфель послуг фахівців можна розділити на мануальні методики, апаратні методи та інвазивні процедури.

Апаратна косметологія в наших салонах представлена найновішими розробками в галузі естетики обличчя. Коротенько розглянемо послуги апаратної косметології, які можуть запропонувати найвимогливішому клієнту салони краси Позняки, Осокорки, Лівобережна “Райський птах”.

Мікродермабразія, як салонна послуга, можлива у нас у двох варіантах: піскоструминна і алмазна. Незалежно від цього, яку з дермабразій буде застосовано, результатом завжди буде поліпшення кольору обличчя, поліпшення тургору шкіри, видалення зморшок, шліфування рубчиків, розтяжок, постакне.

Газорідинний пілінг зменшує кількість поверхневих зморшок, коригує овал обличчя, усуває кисетні зморшки та зморшки в ділянці очей. А також виконує функцію поверхневого пілінгу.

За допомогою процедури електропорації можливе введення активних компонентів глибоко в шкіру, утворюючи там склад поживних речовин. Цей “склад” корисних речовин шкіра поступово використовує для своїх потреб. Завдяки цьому шкіра клієнта буквально світиться тижнями після процедури.

Апаратний радіохвильовий ліфтинг є нехірургічною підтяжкою обличчя. Прогріваючи глибоко тканини, ця методика сприяє стимуляції синтезу колагену й еластину, головним “будівельним” елементам каркаса нашої шкіри.

Мікрострумова терапія – фізіологічна апаратна процедура, яка активно бореться з проявами в’янення шкіри, зморшками, сплившим овалом, другим підборіддям, мішками і набряками під очима.

Карбоксітерапія представлена у нас двома апаратами.

Перший варіант – це ін’єкційна методика введення вуглекислоти в шкіру з метою омолодження й ущільнення шкіри, підвищення її еластичності та тургору. Ефективними ці ін’єкції будуть під час боротьби з локальними жировими відкладеннями та в’ялістю шкіри тіла.

Другий варіант – це апаратна безін’єкційна карбоксітерапія, яка поєднує в собі кілька процедур: поверхневий кислотний пілінг, електропорацію і введення СО2, всі ці маніпуляції сприяють насиченню шкіри киснем, поліпшенню кровопостачання і мікроциркуляції.

Карбоновий пілінг – лазерна апаратна процедура, спрямована на глибоке очищення сальних проток, звуження пор, поліпшення кольору і якості шкіри. Процедуру проводять із застосуванням наногелю, який, проникаючи в сальні протоки, зв’язує шкірне сало, а потім випаровується за допомогою лазерного променя.

Аквапілінг – поєднує в собі відразу три апаратні методики. Це мікродермабразія за допомогою насадки з алмазним мікронапиленням, що сприяє подальшому гарному проникненню вітамінів і мікроелементів у шкіру, вакуумний масаж для поліпшення обмінних процесів і вакуум-спрей для живлення і зволоження шкіри.

З мануальних методик наші клієнти полюбляють ексклюзивні масажні техніки, як-от Джим, хіромасажі, авторський моделювальний масаж.

Курс хіромасажу призводить до повної детоксикації шкіри, відтоку лімфи і венозного дренажу, покращує обмін у клітинах шкіри, підвищує тонус м’язів, тургор шкіри.

Авторський масаж обличчя особливу увагу приділяє периорбітальній зоні. Добре справляється з набряками і темними колами в зоні очей, посилює потік крові і лімфи. Погляд стає молодим і здивовано розкритим.

Масаж “Джим” – це гарне тренування для м’язів обличчя, завдяки якому сповільнюється атрофія м’язів, а обличчя довго залишається молодим і підтягнутим.

Запишись на послугу

Фахівці

наша команда

Ткаченко Альона Миколаївна

Ткаченко Альона Миколаївна

Адміністратор Центру косметології обличчя та тіла, естетичної медицини “Райський птах” Має досвід роботи в індустрії краси 5 років. Пройшла курси…
Ганущак Валерія Іванівна

Ганущак Валерія Іванівна

косметолог, викладач Академії “Партнер+” Має вищу освіту – Національний університет харчових технологій (біотехнолог) та спеціальне “Косметолог-естетист. Експерт-рівень” (Академія професійної освіти…
Онищенко Алла Петрівна

Онищенко Алла Петрівна

генеральний директор Академії «Партнер Плюс» та мережі центрів косметології обличчя та тіла, естетичної медицини «Райський птах» м. Київ, коуч, бізнес-тренер…
Шендрик Ольга Володимирівна

Шендрик Ольга Володимирівна

генеральний директор Академії «Партнер Плюс» та мережі центрів косметології обличчя та тіла, естетичної медицини «Райський птах» м. Київ, бізнес-тренер, консультант…