Центр косметології обличчя та тіла, естетичної медицини

ТОП 4 процедури для підтяжки шкіри тіла

img 3427

Коли ми чуємо словосполучення “корекція фігури”, ми малюємо у своїй уяві фігуру або із зайвою вагою, або з нерівномірним розміщенням жирових пакетів, великими об’ємами, або з першими проявами целюліту, або з розростанням целюлітної тканини. І треба сказати, що в більшості випадків звернень клієнтів до фахівців наших салонів краси “Райський птах” так і є.
Але корекція фігури в салонах краси “Райський птах” полягає не тільки в боротьбі з целюлітом і жировими відкладеннями, а й з таким естетичним недоліком, як провисання тканин, знижений тургор шкірних покривів тіла, в’ялість і атонічність шкіри.
Як і в першому випадку з целюлітом і зайвими об’ємами, зрадницькі провисання і в’ялість тканин не дає змоги з упевненістю носити короткий низ або бути до кінця впевненим на пляжі.
Особливо часто цей недолік проявляється на внутрішній поверхні стегон, у зоні над колінами, і під сідницями.
Що ж може привести шкіру в тонус?

Ось топ-4 процедури, які буквально підбадьорять в’ялу шкіру, повернуть їй втрачену життєву силу і вигляд, що притягує захоплені погляди.

 1. Вакуумно-роликовий масаж Позняки, Лівобережна (апарат Starvac на Позняках і Лівобережній)
  Перший ефект, який впадає в око нашим клієнтам відразу ж після початку курсу масажу за допомогою вакуумно-роликової терапії, – це підвищення еластичності шкіри. Під час дотику до шкіри відчувається гладкість і доглянутість. Цей ефект наростає з кожною наступною процедурою, підвищується пружність тканин, спостерігається стійкий ліфтинг-ефект.
  Такий результат є наслідком природної здатності шкіри до регенерації та скорочення. Вакуумно-роликовий масаж впливає на механорецептори шкіри, викликаючи зворотну реакцію шкіри у вигляді скорочення шкірного клаптя.
  Крім того, вакуумний масаж здатний впливати на целюліт на всіх його етапах розвитку, від самих зачатків формування целюлітної капсули до гіпертрофії целюлітної тканини. Якщо Ви почали процедури вакуумно-роликового масажу на етапі виникнення целюліту і регулярно проходитимете курси процедур, то Вам забезпечено красиве підтягнуте тіло на довгі роки до самої старості.

2. Регенеруючі ліфтингові обгортання “віскі”-сповивання Styx (Австрія)
Вологі ліфтингові обгортання проводять методом бандажування еластичними бинтами, попередньо змоченими розчином з ліфтинговим лосьйоном.
Ми рекомендуємо поєднувати “віскі”-обгортання Styx в комплексі з масажами на Позняках і на Лівобережній для прискорення і посилення ефекту.
Обгортання ж, як самостійна процедура, мають стимулюючу й омолоджувальну дію, запобігають в’яненню шкіри, відновлюють клітини шкіри. Посилюють обмін речовин у клітинах, виводять шлаки і токсини. Ліфтингові обгортання також зміцнюють судини, зменшуючи прояви варикозу і капілярної сітки. Згладжування стрий і розтяжок – ось ще один дієвий ефект від “віскі”-сповивання.

3. Тонізуючий ГуаШа масаж Позняки та Лівобережна,
Цей масаж заснований на відповіді природніх механізмів організму, а саме, у вигляді скорочення шкіри у відповідь на подразнення.
Масаж ГуаШа виконується в мануальній техніці за допомогою різних скребків. Після поетапного впливу на шкіру скребками, відбувається потужна стимуляція фібробластів. Відновлені фібробласти виробляють колаген шкіри, волокна, які надають необхідної пружності та еластичності. Масаж Позняки, масаж Лівобережна ГуаШа ефективний також і за наявності набряклого і фіброзного целюліту.

Ну, і на кінець, усім, кому недостатньо перших трьох процедур і тим, хто не боїться ін’єкцій, рекомендуємо мезотерапію. Адже, результатом витончення ресурсів шкіри, нестачі вітамінів, мінералів, амінокислот і гіалуронки і є знижений тургор шкіри. Для корекції проблеми недостатньої пружності шкіри тіла підбираються коктейлі з вітамінами, амінокислотами, ДМАЕ, гіалуроновою кислотою. Навіть невеликий курс мезотерапії, до 4-ох процедур, принесуть прекрасний результат:

 • однорідна структура шкіри;
 • ідеальні контури тіла;
 • стрункі ніжки;
 • пружні підтягнуті сідниці


  Всі, вище рекомендовані процедури, можна застосовувати в монокурсі, але все ж, наші фахівці рекомендують поєднувати їх в індивідуально підібраних під клієнта програмах.
  Для досягнення максимального ефекту рекомендується 10-12 процедур.

Запишись на послугу

Фахівці

наша команда

Ткаченко Альона Миколаївна

Ткаченко Альона Миколаївна

Адміністратор Центру косметології обличчя та тіла, естетичної медицини “Райський птах” Має досвід роботи в індустрії краси 5 років. Пройшла курси…
Ганущак Валерія Іванівна

Ганущак Валерія Іванівна

косметолог, викладач Академії “Партнер+” Має вищу освіту – Національний університет харчових технологій (біотехнолог) та спеціальне “Косметолог-естетист. Експерт-рівень” (Академія професійної освіти…
Онищенко Алла Петрівна

Онищенко Алла Петрівна

генеральний директор Академії «Партнер Плюс» та мережі центрів косметології обличчя та тіла, естетичної медицини «Райський птах» м. Київ, коуч, бізнес-тренер…
Шендрик Ольга Володимирівна

Шендрик Ольга Володимирівна

генеральний директор Академії «Партнер Плюс» та мережі центрів косметології обличчя та тіла, естетичної медицини «Райський птах» м. Київ, бізнес-тренер, консультант…