Центр косметології обличчя та тіла, естетичної медицини

Манікюр і педикюр

Ніщо так не додає впевненості жінці, як почуття власної неперевершеності. Які ж складові цього стану? Це і доглянуте обличчя, і гарне волосся, і гарний одяг і, безсумнівно, наявність манікюру і педикюру.

Поважаюча себе жінка робить ці процедури протягом усього року, незважаючи на сезон і погоду. Фахівці нашого салону «Райський птах» Позняки рекомендують робити манікюр кожні два тижні, а педикюр – один раз на три-чотири тижні.

img 6255

В салоні «Райський птах» послугу манікюр і педикюр Позняки виконують кращі фахівці міста Києва. В їх спеціалізацію входять класичні протоколи послуги манікюру і педикюру, подологія, нейл-дизайн, покриття нігтів гель-лаками, робота з нарощеними гелем нігтями. Досвід багатьох з них обчислюється десятиріччями. Наші майстри комплексно підходять до, начебто, суто естетичної процедурі манікюру і педикюру та піклуються про здоров’я шкіри рук і ніг, а також нігтьової пластини.

Ми дбаємо про наших клієнтів, тому в наших салонах застосовується повний цикл дезінфекції та стерилізації інструментів. По-перше, для процедур манікюру і педикюру використовуються тільки суворо призначені для конкретної послуги набори інструментів, в які входять ножиці для кутикули, нашкірниці, кусачки для нігтів, пушер.

Після виконаної процедури інструмент занурюється в дезінфікуючий миючий розчин, час експозиції – 30 хвилин. Потім настає етап механічного передстерилізаційного очищення. Інструмент промивається під проточною водою і очищується за допомогою щітки. Після просушування інструмент вкладається в одноразовий крафт-пакет і розміщується в сухожаровій шафі. Температура: 180 градусів Цельсія, час впливу: 60 хвилин. За рахунок високої температури індикатор на крафт-пакеті змінює колір, і клієнт завжди може бути впевнений, що інструмент пройшов стерилізацію і повністю безпечний. Майстер має не менше чотирьох наборів інструментів і це дає можливість кожен раз провести повний цикл стерилізації та зробити процедуру манікюру і педикюру Позняки цілком безпечною.

Крім того, в ході процедури використовуються одноразові матеріали і аксесуари. Для послуги манікюру – одноразові серветки, пилочки, чохли для ванночок. Для педикюру ми використовуємо одноразові чохли для ванни, одноразові тертки для змозолілостей, одноразові рушники, одноразові тапочки і розтопирки.

846

Ми дбаємо про наших клієнтів!

Запишись на послугу

Фахівці

наша команда

Ткаченко Альона Миколаївна

Ткаченко Альона Миколаївна

Адміністратор Центру косметології обличчя та тіла, естетичної медицини “Райський птах” Має досвід роботи в індустрії краси 5 років. Пройшла курси…
Ганущак Валерія Іванівна

Ганущак Валерія Іванівна

косметолог, викладач Академії “Партнер+” Має вищу освіту – Національний університет харчових технологій (біотехнолог) та спеціальне “Косметолог-естетист. Експерт-рівень” (Академія професійної освіти…
Онищенко Алла Петрівна

Онищенко Алла Петрівна

генеральний директор Академії «Партнер Плюс» та мережі центрів косметології обличчя та тіла, естетичної медицини «Райський птах» м. Київ, коуч, бізнес-тренер…
Шендрик Ольга Володимирівна

Шендрик Ольга Володимирівна

генеральний директор Академії «Партнер Плюс» та мережі центрів косметології обличчя та тіла, естетичної медицини «Райський птах» м. Київ, бізнес-тренер, консультант…