Центр косметології обличчя та тіла, естетичної медицини

Педикюр і подологія

Ніжки… Як би хотілося, щоб наші ступні  завжди виглядали саме як витончені ніжки. А ось догляд до стану «ніжок» не завжди простий. Шкіра на ступнях постійно грубіє, з’являється лущення, зачіпки, інколи тріщини. У домашніх умовах самостійно непросто зробити ідеальний педикюр, а ось досвідчений фахівець-подолог ідеально впорається з поставленим завданням.

jestetika ruk i nog

Чим пояснити добрий стан ніг після процедури педикюру в салонах краси «Райський птах»? Для цього потрібно розібрати цю салонну послугу за етапами.

1. Отже, спочатку досвідчений майстер проведе огляд стопи, під час якого з’ясує чи є натоптиші, мозолі та ділянки загрубіння, а потім визначить спосіб її обробки. Наступний етап допоможе розм’якшити відмерлі клітини шкіри та полегшити їх відторгнення. Майстер педикюру запропонує вам замочування ніжок у спеціально підготовленому водному розчині лікувальних солей або розм’якшення шкіри за допомогою накладання серветок із спеціальним засобом.

2. Потім майстер пальчик за пальчиком прибирає кутикули, зророговілу шкіру з бічних валиків, дістане і видалить, при необхідності, ненависні омозолілості з-під бічних поверхонь нігтів, а також надасть красиву і зручну форму нігтям.

3. Тепер справа власне за стопою. Способів обробки поверхні стопи є декілька. Перший спосіб, механічний, класичний: за допомогою одноразових пилок різної абразивності майстер проводить спочатку розпушення, а потім і шліфування відмерлих клітин, на стопі та пальчиках, особливо багато яких на мізинці. Ще такі затвердіння на шкірі ховаються між пальчиками та на зовнішній бічній поверхні великого пальця. Який дискомфорту ці натоптиші завдають під час ходьби! І яке полегшення відчуває клієнт після професійно виконаного педикюру в салонах «Райський птах»!

4. Другий варіант очищення стопи від зроговілостей виконується за допомогою апаратного методу. Сама послуга здійснюється за допомогою різних насадок, які майстер змінює в залежності від того, яку маніпуляцію потрібно виконати.

5. Після того, як пальці та шкіра стопи приведені в ідеальний стан, наноситься глибоко зволожуючий і інтенсивно живильний крем, який ідеально підходить для завершення процедури.

6. І, звичайно ж, за бажанням клієнта, виконується покриття нігтів. Для любителів змінювати колір покриття в залежності від кольорової гами одягу та настрою, ми рекомендуємо покриття лаками, які можна легко та просто поміняти в домашніх умовах. А для більш консервативних та зайнятих клієнтів підійде стійке покриття гель-лаками, кольорових рішень яких у нас більше сотні.

Рекомендуємо виконувати процедуру педикюру 1 раз на 3-4 тижні

Запишись на послугу

Фахівці

наша команда

Ткаченко Альона Миколаївна

Ткаченко Альона Миколаївна

Адміністратор Центру косметології обличчя та тіла, естетичної медицини “Райський птах” Має досвід роботи в індустрії краси 5 років. Пройшла курси…
Ганущак Валерія Іванівна

Ганущак Валерія Іванівна

косметолог, викладач Академії “Партнер+” Має вищу освіту – Національний університет харчових технологій (біотехнолог) та спеціальне “Косметолог-естетист. Експерт-рівень” (Академія професійної освіти…
Онищенко Алла Петрівна

Онищенко Алла Петрівна

генеральний директор Академії «Партнер Плюс» та мережі центрів косметології обличчя та тіла, естетичної медицини «Райський птах» м. Київ, коуч, бізнес-тренер…
Шендрик Ольга Володимирівна

Шендрик Ольга Володимирівна

генеральний директор Академії «Партнер Плюс» та мережі центрів косметології обличчя та тіла, естетичної медицини «Райський птах» м. Київ, бізнес-тренер, консультант…