Тракційна кінезітерапія (витягнення хребта) розвантажує хребет, знімає зайве навантаження з нього. Завдяки витягненню хребта, збільшує проміжок між хребцями, усуваючи тиск на грижі (за наявності), знижує больові відчуття, що є наявними при протрузіях та остеохондрозі. Відбувається відновлення міжхребцевих дисків та усувається стискання нервів.
За рахунок витягненням зміцнюються м’язи передньої черевної стінки. Кінезіотерапія тренує та стабілізує м’язи, що забезпечують правильну поставу та фізіологічне положення хребта. Саме зміцнення м’язового корсету, що підтримує наш хребет у правильному положенні, не дає болю повернутися.
Профілактор Євмінова
Ефективний метод, що забезпечує відновлення і профілактику проблем хребта в будь-якому віці.
Правильно підібрані вправи запускають механізми самовідновлення структур хребта та дозволяють позбутися більшості проблем, пов’язаних з хребтом в будь-якому віці: від порушень дитячої і підліткової постави і скліотичної постави до різних проявів остеохондрозу.
Заняття на профілакторі Євмінова забезпечують не тільки збереження здоров’я хребта, а й відновлять його втрачені функції.
Профілактор Євмінова – ефективний метод профілактики та відновлення при:
Спеціалісти центрів «Райський птах» індивідуально підбирають вправи, їх кількість, вид (статичні або ж динамічні), їх тривалість, а також швидкість виконання вправ та періодичність навантаження.
Для зміни величини тракції хребта застосовують різний кут нахилу профілактора Євмінова.
Витягування хребта є строго дозованим і проходить в декілька етапів
Відновлювальний етап
Ціль: позбавити дискомфорту, болючих відчуттів в хребті, усунути м’язовий спазм, покращити живлення міжхребцевих дисків, покращити стан глибоких м’язів спини
Зміцнюючий етап
Ціль: зміцнення зв’язок та м’язів, що утримують хребетний стовп з адаптивною метою (пристосування до щоденних навантажень)
Підтримуюючий етап
Ціль: підтримка хребта в адекватному функціональному стані і уповільнення процесів старіння та зносу міжхребцевих дисків
Тобто, такий підхід забезпечує подолання періоду загострення і пролонгований період фізіологічно правильного функціонування м’язів та хребта
Петля Гліссона
Петлю Гліссона використовують для тренування м’язів шиї та запобігання остеохондрозу у шийному відділі. Правильне функціонування м’язів шиї гарантує відсутність больових відчуттів, забезпечує достатню амплітуду руху голови і сприяє оптимальній працездатності інших систем організму. Адже через шийну ділянку проходять хребетні та сонні артерії, які забезпечують кровопостачання головного мозку. В цій же ділянці проходять периферійні нерви, які іннервують серце, органів дихання та верхніх кінцівок. А також розташовані щитоподібна та паращитоподібна залози, лімфатичні судини та вузли.
Для чого застосовують петлю Гліссона?
Фахівці