Центр косметології обличчя та тіла, естетичної медицини

Масаж спини та шийно-комірцевої зони

Організм людини сигналить про проблеми, пов’язані з порушеннями функцій м’язів і опорно-рухового апарату, дискомфортними відчуттями в тілі у будь-якому його положенні: стоячи, сидячи, лежачи. Часом людині важко дається ходьба, не кажучи вже про заняття спортом і виконання елементарного фізичного навантаження. Постійний біль, стомлюваність і є причиною затяжної втоми і пригніченого стану психіки.

masazh spini 1

Оздоровчі масажі тіла служать гарним засобом профілактики виникнення проблем опорно-рухового апарату, дисфункції м’язів і внутрішніх органів. А в разі, якщо ці проблеми вже виникли, – ключем до їх вирішення. Найпоширенішою послугою кабінету масажиста є масажі спини, шийно-комірцевої зони.

Масаж спини показаний при:

– спазмі м’язової системи;

– станах, які викликають біль в тілі;

– остеохондрозі різних відділів хребта;

– міозиті (не гострі стани);

– сколіозі;

– лордозі;

– депресивних станах, викликаних хронічною втомою;

– часто повторюваних випадках вірусних і респіраторних захворювань;

– проблемах ОРА;

– міжхребцевих грижах (початкові стадії);

– радикулітних болях.

Чому масаж спини здатний впоратися з такою великою кількістю проблем?

Масаж впливає на тканини, органи, в тому числі і внутрішні, а також цілі системи організму.

Впливаючи на шкіру, масаж покращує її живлення, трофіку, обмінні процеси, підсилює шкірне дихання, очищує шкіру від відмерлих клітин епідермісу. Також відбувається стимуляція функції сальних і потових залоз. Всі ці явища призводять до поліпшення здатності шкіри до скорочення, підвищення її якості, а саме еластичності і пружності.

Неоціненною є дія масажу спини і на центральну нервову систему (ЦНС). Прямо впливаючи на шкіру, масаж стимулює рецептори (нервові закінчення) в шкірі. Така стимуляція призводить до відповідних реакцій організму, таких як зменшення болю, підвищення провідності нервових імпульсів, стимуляції роботи обох півкуль головного мозку.

masazh spini 2

Кровоносна система, простимульована впливом масажу спини, прискорює венозний відтік з тканин, після чого збільшується приплив артеріальної крові, яка багата киснем і живильними речовинами. Масаж сприяє обмінним процесам, а також лімфодренажу. Разом з відтоком лімфи з тканин видаляються токсини і продукти життєдіяльності клітин. Хороший лімфодренаж забезпечує відсутність набряків, які здатні здавлювати судини, нервові закінчення, м’язові волокна.

Позитивний вплив масаж спини здійснює на дихальну систему. Розтирання і розминання м’язів спини і шиї, а також міжреберних м’язів сприяють вентиляції легень і служать засобом реабілітації після перенесених запальних захворювань.

Масаж спини в салонах краси «Райський птах» включає в себе:

1. Масаж шийно-комірцевої зони.

2. Масаж грудного відділу хребта.

3. Масаж поперекового і крижового відділу.

Рекомендуємо проходити масаж курсами, що складаються з 10–15 процедур, 2 рази на рік.

Запишись на послугу

Фахівці

наша команда

Ткаченко Альона Миколаївна

Ткаченко Альона Миколаївна

Адміністратор Центру косметології обличчя та тіла, естетичної медицини “Райський птах” Має досвід роботи в індустрії краси 5 років. Пройшла курси…
Ганущак Валерія Іванівна

Ганущак Валерія Іванівна

косметолог, викладач Академії “Партнер+” Має вищу освіту – Національний університет харчових технологій (біотехнолог) та спеціальне “Косметолог-естетист. Експерт-рівень” (Академія професійної освіти…
Онищенко Алла Петрівна

Онищенко Алла Петрівна

генеральний директор Академії «Партнер Плюс» та мережі центрів косметології обличчя та тіла, естетичної медицини «Райський птах» м. Київ, коуч, бізнес-тренер…
Шендрик Ольга Володимирівна

Шендрик Ольга Володимирівна

генеральний директор Академії «Партнер Плюс» та мережі центрів косметології обличчя та тіла, естетичної медицини «Райський птах» м. Київ, бізнес-тренер, консультант…