Центр косметології обличчя та тіла, естетичної медицини

Загальний оздоровчий масаж

Ми не замислюємося про здоров’я до тих пір, поки не отримуємо дзвіночки від нашого організму про те, що він втомився і йому потрібна наша допомога і підтримка. Щоб збалансувати роботу нашого організму необхідний загальний оздоровчий масаж від провідних фахівців салонів «Райський птах».Відомо, що грамотно виконаний масаж приносить неоціненну допомогу нашому організму, а курс масажів збалансує роботу всіх органів і систем. Серед величезної кількості різновидів масажу рекомендуємо вам загальний оздоровчий масаж.

zagmas 2 1

Показання для проведення загального лікувального масажу:

– спазм м’язів будь-якої частини тіла;
– біль у м’язах, посттравматична реабілітація;
– захворювання серцево-судинної системи;
– захворювання нервової системи, невралгії;
– захворювання опорно-рухового апарату: сколіоз, кіфоз;
– зниження імунітету, часті простудні та вірусні захворювання;
– депресивні стани, викликані підвищеним емоційним фоном;
– високі фізичні навантаження, що призводять до перенапруження м’язів тіла;
– грижі, протрузії (опрацювання прилеглих м’язів допомагає зменшити навантаження на хребет).

masazh spini 1

Як масаж впливає на наш організм?

1. Під дією оздоровчого масажу знімається м’язове напруження і поліпшується працездатність стомлених м’язів. Часто, у людей, які ведуть сидячий спосіб життя через свою професійну діяльність, створюються умови для спазмування м’язів. Ці місця болючі та приносять дискомфорт. Регулярний курс оздоровчого масажу допомагає нівелювати надлишки сидячого способу життя. Механічний вплив масажу допомагає зняти набряклість і задерев’янілість м’язів. Після чого вони стають м’якими, еластичними і безболісними.

2. Масаж спини – дуже важливий етап оздоровлення, тому що м’язи спини забезпечують рухи голови і шиї, верхніх і нижніх кінцівок, а також підтримують наше тіло у вертикальному положенні.

3. Масаж шийно-комірцевої зони покращує кровопостачання і живлення киснем головного мозку, покращує пам’ять і працездатність. Зняття спазму трапецієподібного м’яза покращує психоемоційний стан, служить чудовим антистресовим засобом.

4. Масаж нижніх кінцівок зніме перенапруження в ногах, поліпшить лімфовідтік, нівелює м’язові спазми і болі. Регулярний оздоровчий масаж покращує стан шкірних покривів ніг і сідниць. Це обумовлено поліпшенням кровопостачання і живлення шкіри, детоксикації шкірних покривів, позбавлення від шлаків і токсинів.

5. Масаж живота налагодить роботу шлунково-кишкового тракту, позитивно вплине на роботу внутрішніх органів, а також поліпшить стан шкіри.

6. Масаж волосистої частини голови покращує кровообіг в зоні голови, сприяє ослабленню мігрені і головних спазмів. За допомогою професійного масажу можна нормалізувати артеріальний тиск, поліпшити пам’ять і працездатність. Крім того, масаж волосистої частини голови покращує ріст волосся і припиняє їх випадання.

7. Масаж верхніх кінцівок в комплексі з масажем спини корисний при перенапруженні м’язів, як наслідку великих фізичних навантажень і неправильного прикладання зусиль при заняттях спортом!

Курс лікувального загального масажу: 8–12 процедур, періодичність: 2 рази на тиждень.

Запишись на послугу

Фахівці

наша команда

Ткаченко Альона Миколаївна

Ткаченко Альона Миколаївна

Адміністратор Центру косметології обличчя та тіла, естетичної медицини “Райський птах” Має досвід роботи в індустрії краси 5 років. Пройшла курси…
Ганущак Валерія Іванівна

Ганущак Валерія Іванівна

косметолог, викладач Академії “Партнер+” Має вищу освіту – Національний університет харчових технологій (біотехнолог) та спеціальне “Косметолог-естетист. Експерт-рівень” (Академія професійної освіти…
Онищенко Алла Петрівна

Онищенко Алла Петрівна

генеральний директор Академії «Партнер Плюс» та мережі центрів косметології обличчя та тіла, естетичної медицини «Райський птах» м. Київ, коуч, бізнес-тренер…
Шендрик Ольга Володимирівна

Шендрик Ольга Володимирівна

генеральний директор Академії «Партнер Плюс» та мережі центрів косметології обличчя та тіла, естетичної медицини «Райський птах» м. Київ, бізнес-тренер, консультант…