Підвісна терапія швидко та ефективно дозволяє:
Для тренування використовується власна вага, додаткове обладнання або ж мануальний супротив реабілітолога.
Плюси підвісної терапії:
Цілі підвісної терапії:
Області застосування підвісної терапії:
Метод підвісної терапії передбачає перебування кістково-м’язової і сенсорної системи в стані невагомості і дозволяє виконувати вправи з виключенням сили земного тяжіння. Повне розвантаження ваги тіла робить можливим повністю зняти больові відчуття в хребті. Підвісна система дозволяє тренувати різні групи м’язів з різних положень тіла, лежачи, сидячи, стоячи.
2. Травми хребта і спинного мозку
Підвісна терапія дозволяє розвантажити хребетний стовп, позбавляє болю. Рання застосування підвісної терапії дозволяє розраховувати на найсприятливіший прогноз відновлення, повернення рухових функцій в разі травмування головного мозку. В підвісному положенні розвантажуються всі групи м’язів, що призводить до повної релаксації. Це в значній мірі допомагає подолати обмеженість в рухах при парезах. Даючи правильний вектор та створюючи контрольований мануальний супротив фахівець спонукає пацієнта тренувати м’язи, що активно відновлює їх рухові функції. Ціллю підвісної терапії є максимально можливе відновлення рухової функції.
3. Травми головного мозку
В першу чергу застосування підвісної терапії є доцільним для відновлення втрачених повністю чи частково рухових функцій. Під впливом підвісної терапії знімається навантаження з хребта і кінцівок, покращується кровообіг в м’язах. Відмічається поліпшення передачі нервового імпульсу в кору головного мозку. Відсутність сили тяжіння в тілі дозволяє більш ефективно тренувати різні групи м’язів. Підвісна система дозволяє індивідуально підвищувати навантаження від заняття до заняття, ускладнюючи рівень вправ для ефективного відновлення рухової здатності кінцівок.
4. Інсульт
Основною задачею відновлення в разі інсульту є повернення рухової функції верхніх та нижніх кінцівок. А основною перевагою підвісної терапії при інсультах є можливість ранньої реабілітації. Підвісна терапія дозволяє працювати з хворими навіть, коли у них відсутня рухова функція. Хворий надійно і безпечно зафіксований в підвісних гамаках. Це дає впевненість спеціалісту і можливість зосередитися безпосередньо на роботі з хворим, забезпечити правильні функціональні заняття.
5. Суглоби (артрити, периартрит, артрози, синовіт, бурсит)
Підвісна система дає можливість працювати з усіма суглобами людського тіла, включаючи кульшовий суглоб.
У підвішеному стані знижується вага кінцівки, що робить можливим виконання різних вправ, спрямованих на різні м’язи, сухожилля та суглоби. Підвісна терапія робить можливим безболісно подолати обмеження рухливості під час відновлення повного об’єму руху в суглобі.
6. Проблеми хребта (остеохондроз, грижі, протрузії, сколіоз)
Метод кінезіотерапії ґрунтується на науковій основі, яка дозволяє ефективно працювати з м’язами, що стабілізують хребет, його поперековий, грудний, шийний відділи. Використовуючи підвісну терапію можна позбутися больових відчуттів спричинених сколіозом лише за одну процедуру, а от для досягнення стійкого пролонгованого результату необхідно від 10 сеансів. Перед початком курсу проводять діагностику вході якої визначають стан м’язів. Згідно отриманих результатів розробляється індивідуальне навантаження та вправи, що тренують м’язи. Адже, при патологіях порушується функція м’язів і задача підвісної терапії повернути втрачену функцію і вбудовують їх знову в злагоджену роботу м’язової системи
Фахівці