Центр косметології обличчя та тіла, естетичної медицини

Контурна пластика

Тренду на гармонійні і м’які риси обличчя можна досягти за допомогою методики введення гелю на основі гіалуронової кислоти (ГК), відомої під назвою контурна пластика обличчя.

З часом тканини обличчя втрачають свій об’єм, утворюються западини, складки і зморшки. За допомогою введення гелю зі стабілізованою ГК досвідчений фахівець салону краси «Райський птах» відновить втрачені з віком об’єми і поверне обличчю милий молодий вигляд.

Робота за методикою корекції вікових змін Full face починається з визначення стану шкіри і морфотипу старіння. Від цього залежить вибір препарату згідно щільності та об’єму введеного гелю.

Які зони обличчя можна корегувати за допомогою контурної пластики?

konturna 2 2

Насправді, кожна зона може бути скоригована і поліпшена за допомогою гелю на основі гіалуронової кислоти.

1. Лоб.

З цією зоною доцільно працювати вже після процедури ботулотоксину, після того як рухливість м’язів не буде утворювати заломи, і міміка стане стабільною. Через приблизно два тижні після ін’єкцій ботокса можна спостерігати вже остаточний результат розслаблення м’язів і недоліки, з якими можна працювати філерами. Це заломи в області міжбрівної зони і поперечні, горизонтальні зморшки лоба.

У більшості випадків, після введення ботокса ці проблеми відсутні, але є деяка кількість клієнтів, яким необхідна корекція зморшок гелем, так як з часом у них утворюються заломи з браком об’єму.

2. Періорбітальна зона.

У цій зоні часто необхідно заповнення носослізної борозни. Борозна – це, по суті, мінус тканина з відсутнім об’ємом. Цю делікатну зону під очима лікар коригує за допомогою спеціальної голки, яка дбайливо проходить крізь тканини, не травмуючи судини.

3. Вилиці.

Добре окреслені вилиці залишаються актуальними протягом останніх десятиліть. За допомогою введення невеликої кількості препарату в зону вилиць можливо їх підкреслити, гармонізувати риси обличчя і пом’якшити носогубні складки.

4. Середня третина обличчя.

У цій зоні корекції піддаються носогубні складки. Підкладаючи гель в носогубні заломи можливо вирівняти їх рельєф і пом’якшити риси обличчя в цілому.

5. Нижня третина обличчя.

Ця частина обличчя найбільше піддається корекції філерами. Тут розташовані губи, а контурна пластика губ – це найбільш затребувана процедура ін’єкційної косметології. За допомогою гелю-філлера можна збільшити об’єм верхньої і нижньої губ, змінити форму губ, виправити природну асиметрію, зробити контур губ рівним і чітким.

У цій же самій зоні знаходяться і зморшки маріонетки, які опускають куточки вниз і надають обличчю сумовитий старечий вигляд. Їх наповнення філером істотно впливає на гармонізацію рис обличчя.

Наповнення гелем підборіддя здатне надати обличчю трендову, звужену до низу форму.

Ось так, за допомогою правильно підібраного за щільністю (твердий або більш м’який) гелю і об’ємом введеного препарату, можна змінити обличчя, повернути йому молодість, надати гармонійність і м’якість. Підкреслити переваги і приховати недоліки, привнести у зовнішність неповторну індивідуальність.

Курс процедур: 1 процедура на 8–12 місяців.

Контурна пластика прекрасно поєднується з іншими ін’єкційними методиками, які чудово підготують шкіру і дозволять гелю довго перебувати в шкірі без втрати об’ємів.

Запишись на послугу

Фахівці

наша команда

Ткаченко Альона Миколаївна

Ткаченко Альона Миколаївна

Адміністратор Центру косметології обличчя та тіла, естетичної медицини “Райський птах” Має досвід роботи в індустрії краси 5 років. Пройшла курси…
Ганущак Валерія Іванівна

Ганущак Валерія Іванівна

косметолог, викладач Академії “Партнер+” Має вищу освіту – Національний університет харчових технологій (біотехнолог) та спеціальне “Косметолог-естетист. Експерт-рівень” (Академія професійної освіти…
Онищенко Алла Петрівна

Онищенко Алла Петрівна

генеральний директор Академії «Партнер Плюс» та мережі центрів косметології обличчя та тіла, естетичної медицини «Райський птах» м. Київ, коуч, бізнес-тренер…
Шендрик Ольга Володимирівна

Шендрик Ольга Володимирівна

генеральний директор Академії «Партнер Плюс» та мережі центрів косметології обличчя та тіла, естетичної медицини «Райський птах» м. Київ, бізнес-тренер, консультант…