Як класичний масаж обличчя впливає на шкіру?
1. Класичний масаж обличчя здійснює лімфодренуючу дію на тканини (шкіру, м’язи). Набряклість тканин збільшує об’єм обличчя, робить його крупніше. Обтяжені тканини формують «бульдожі» щічки, носогубні складки, брилі і зморшки-маріонетки. А ще зайва рідина здавлює кровоносні і лімфатичні судини, перешкоджає живленню тканин і запобігає евакуації продуктів життєдіяльності тканин лімфатичною системою. Поганий обмін в тканинах призводить до тьмяного кольору шкіри, нерівного рельєфу, старіння тканин, появи зморшок, в’ялості і зниження тургору шкіри. Ось тому першим етапом масажу є лімфодренаж тканин: за ходом струму лімфи, до лімфатичних вузлів.
2. Впливаючи на дерму і підшкірно-жирову тканину (ПЖК) масаж відновлює правильне функціонування шкірних покривів. Стимулюючи фібробласти, класичний масаж обличчя активізує вироблення колагену і еластину, покращує якість шкіри, її еластичність і пружність, вирівнює зморшки. Шкіра отримує приплив крові, яка доставляється навіть в найдрібніші капіляри, звільнені від тиску рідини. Кров приносить до тканин кисень, вітаміни і мікроелементи, таким чином тканини отримують повноцінне живлення і відновлення. Зворотним струмом кров забирає продукти, від яких тканини і клітини повинні позбутися. Це шлаки і токсини, про наявність яких свідчить тьмяний колір шкіри, а сяяння шкіри після масажу говорить про те, що шкіра від них позбулася.
Показання для проведення класичного масажу обличчя:
– ознаки старіння шкіри;
– дрібні і глибокі зморшки;
– наявність в’ялості і атонічності тканин;
– в’янення шкіри;
– набряклість і пастозність тканин;
– збільшення об’ємів обличчя;
– птоз тканин, опущення нижньої третини обличчя;
– наявність брилів, зморшок маріонеток, носо-губних складок.
Поєднання класичного масажу обличчя з іншими процедурами:
1. Апаратні методики:
– мікрострумова терапія;
– радіохвильовий ліфтинг;
– електропорація;
– лазерний карбоновий пілінг
– карбоксітерапія.
2. Доглядові процедури:
– альгінатні маски для зволоження і регенерації шкіри, а також насичення шкірних покривів вітамінами і мікроелементами;
– поживні кремові маски;
– сироватки (зволожуючі, ліфтингові, регенеруючі, освітлюючі);
Апаратні і доглядові методики можна поєднувати в одній процедурі або чергувати в об’єднаному курсі. Курс класичного масажу обличчя: 10–12 процедур, 2–3 рази на тиждень.
Фахівці