Центр косметології обличчя та тіла, естетичної медицини

Масаж Лівобережна

img 7249

Важливим фактором для ефективності масажу є регулярне відвідування процедур і проходження повного курсу. Зручність розташування масажу Лівобережна Київ у салоні “Райський птах” відіграє в цьому величезну роль. Масаж розташований поблизу станції метро, що вельми зручно й економить час.

  1. У момент існує безліч масажних технік, спрямованих на вирішення естетичних або лікувальних проблем. Але найбільш запитуваними є масажі, які одночасно лікують тіло, коригують фігуру і зцілюють душу. Прикладом таких методик є східні техніки Ломі-Ломі і ГуаШа, а також класичний оздоровчий масаж.

2. Лікувальний розслаблюючий масаж Ломі-Ломі має трибічну спрямованість.
А саме, позбавляє організм стресу, лікує нервозність і безсоння, підвищує настрій і працездатність. Після сеансу масажу Київ Лівобережна пацієнт відчуває надзвичайну врівноваженість і спокій. Другий аспект впливу масажу – це нівелювання захворювання багатьох органів і систем, як, наприклад, захворювання серця і судин, перенапруження м’язів і суглобів, кишківника, печінки і шлунка. І третій вектор – це естетична робота зі шкірою та м’язами. Завдяки якій підвищується їхня еластичність, тонус і пружність. Таким чином, відвідавши один курс із 10-12 масажів, ми отримуємо ефект антицелюлітного масажу Лівий берег і лікувального масажу.

3. Масаж Лівобережна ГуаШа чудово підходить тим, хто хоче одночасно схуднути, покращити здоров’я, підтягнути шкіру та оздоровитися.
Проводиться цей масаж по проблемній зоні або всьому тілу за допомогою спеціальних скребків. Епітехії, які з’являються під час масажу, дуже добре забезпечуються кров’ю, разом з якою до тканин спрямовується кисень і масово поживні речовини. Саме цим пояснюється прекрасний результат масажу ГуаШа, як оздоровчої та естетичної техніки.

4. Класичний оздоровчий масаж Лівобережна має спрямованість на лікування проблем м’язової системи та опорно-рухового апарату. 80% наших клієнтів звертаються до фахівців із запитом саме лікувального характеру. Згодом, з ходом курсу, коли покращується стан фізичний, клієнти відмічають покращення психологічного настрою. Наші пацієнти стають більш стрес стійкими, працездатними, покращується пам’ять і концентрація уваги. А ще організм здатен протистояти вірусам та інфекціям!

Запишись на послугу

Фахівці

наша команда

Ткаченко Альона Миколаївна

Ткаченко Альона Миколаївна

Адміністратор Центру косметології обличчя та тіла, естетичної медицини “Райський птах” Має досвід роботи в індустрії краси 5 років. Пройшла курси…
Ганущак Валерія Іванівна

Ганущак Валерія Іванівна

косметолог, викладач Академії “Партнер+” Має вищу освіту – Національний університет харчових технологій (біотехнолог) та спеціальне “Косметолог-естетист. Експерт-рівень” (Академія професійної освіти…
Онищенко Алла Петрівна

Онищенко Алла Петрівна

генеральний директор Академії «Партнер Плюс» та мережі центрів косметології обличчя та тіла, естетичної медицини «Райський птах» м. Київ, коуч, бізнес-тренер…
Шендрик Ольга Володимирівна

Шендрик Ольга Володимирівна

генеральний директор Академії «Партнер Плюс» та мережі центрів косметології обличчя та тіла, естетичної медицини «Райський птах» м. Київ, бізнес-тренер, консультант…