Важко переоцінити процедуру масажу рук, яка здійснює цілющу дію на фізичне і емоційне самопочуття.
Лікувальний ефект
Перш за все лікувальний ефект обумовлений глибоким опрацюванням м’язової системи, внаслідок чого знімається спазм і блоки. М’язи рук вплітаються анатомічно в м’язи грудей і спини. Опрацювання м’язів передпліччя полегшує масажисту роботу зі спиною і грудною кліткою, призводить до поетапного розблокування м’язового анатомічного поїзда, покращує живлення м’язів кров’ю, підсилює перебіг лімфи і стимулює очищення тканин від шлаків і токсинів.
Масаж рук рекомендований людям, які займаються спортом для швидкого відновлення після фізичних навантажень, зняття больового синдрому, швидкого виведення молочної кислоти з тканин. Завдяки масажу рук, тренування стануть ще більш результативними.
Ефект моделювання контурів
Регулярні сеанси масажу рук підсилюють трофіку тканин: шкіра і м’язи отримують вітаміни і поживні речовини. Через це відбувається регенерація тканин, синтез колагену і еластину, що в свою чергу призводить до підтяжки шкірних покривів, поліпшення контурів і форми рук. Такі зміни стають можливими завдяки проходженню курсу процедур, що складається з 10–12 сеансів, правильному харчуванню і фізичній активності.
Антицелюлітний коригувальний ефект
Спеціальна методика масажу зменшить об’єм підшкірно-жирової тканини, поліпшить її структуру, позбавить від горбків і нерівностей, утворених скупченням жирових клітин.
Загальнооздоровчий ефект
На поверхні рук (кисті, передпліччя, плече) знаходяться безліч акупунктурних точок, які пов’язані безпосередньо з органами людського тіла. При виконанні класичних технік масажу фахівець проходить по акупунктурних точках, приводячи органи, які знаходяться в дисбалансі, до фізіологічної норми.
Антистресова і заспокійлива дія
Руки – це дуже чутлива частина тіла. Тому масажні погладжування цієї частини призводять до релаксації всього організму, поліпшення самопочуття і психологічного настрою.
Показання для масажу рук:
1. Спазм м’язів.
2. Перенапруження м’язів після тренувань.
3. Провисання тканин, недостатня пружність шкірних покривів.
4. Зайві об’єми підшкірно-жирової клітковини.
5. Втома, стрес.
Рекомендуємо поєднувати масажі рук з масажами спини або шийно-комірцевої зони.
Фахівці