Масаж волосистої частини голови – важлива частина оздоровчих, лікувальних і естетичних програм
Масаж голови в оздоровчих програмах
Безсоння, головні болі, і як наслідок, швидка стомлюваність, коригуються за допомогою масажу волосистої частини голови. За допомогою масажних рухів, які виконуються масажистами мережі салонів «Райський птах», знімаються спазми м’язів черепа і шиї. Поліпшується кровообіг і мозок отримує приплив крові багатої киснем, посилюється мозковий кровообіг.
Результатом цього є поліпшення працездатності, пам’яті, розумових здібностей. Після масажу голови пацієнт відчуває бадьорість і прилив сил. Підвищуються адаптивні здібності організму до стресових ситуацій.
Показання для оздоровчого масажу голови:
Масаж голови в лікувальних програмах
Фахівці рекомендують застосовувати масаж голови, як частину лікувальних програм при:
– невралгіях трійчастого нерва;
– захворюваннях зорового аналізатора, астигматизмі і катаракті.
Масаж волосистої частини голови в естетичних програмах
Волосиста частина голови має величезну кількість сальних залоз, дисбаланс в роботі яких призводить до різних наслідків. Зайва активність проявляється себореєю, а недостатня функція сухістю шкіри і лупою. Регулярний масаж нормалізує роботу сальних залоз, позбавляє від прояву себореї і лупи, покращує якість волосся, яке отримує блиск від секрету.
Масаж голови має позитивний вплив на ріст і стан волосся. Під час масажу поліпшується постачання шкіри кров’ю, волосяні фолікули разом з припливом крові отримують порцію вітамінів, кисню і мікроелементів. Це справляє позитивний вплив на ріст волосся, запобігає випадінню, зміцнює волосяний фолікул.
Позитивний вплив масаж голови має і на естетичний вигляд обличчя. Розслаблення м’язів голови стимулює фізіологічний стан м’язів обличчя, призводить до гармонізації і м’якості рис.
Рекомендуємо застосовувати масаж голови в комплексі з масажем спини або шийно-комірцевої зони.
Рекомендований курс: 10–12 процедур, 2–3 рази на тиждень.
Фахівці